bugün

sabah erken kalkıyorum.

Nevet, oley.
Elimle kapının kolunu tutup, kapıyı açabiliyorum. Her defasında hem !
Kaybettiğim her şeyi bulabiliyorum, kaybettiğim şeyler beni buluyor daha doğrusu.
az önce eski eşyalarımı letgo'dan öğrencilere verdim. bence bu da bir başarı.
100 bin tl borcu öle böle her ay kendi içnde döndürüyorum bu konuda pro oldummm..
Boktan bir evrenin içindeydim çıktım.
dilimi burnuma değidiriyorum.
Üniversite sınavında sıfır çektim.
keşke biraz da başarısızlıklardan konuşsak. diğeri eskilerde kaldı çünkü.
Ac olmasam da yemek yiyebilmek ve uykum olmasa da uyuyabilmek.

Bi öküzden farksızım amk.
görsel
karın kasları.

bunu buraya yazdım çünkü insanlara bir kadının karın kası olması başarı gibi gelecek. olsun, işimize gelir.
Bencillikten kurtulup, öğrendiklerini böyle uluslararası bir platformda herhangi bir ücret almadan paylaşması.
yağmur yağdığında tüm salyangozların zemine çıkmasına ve yolda ezilmelerine üzülmemden dolayı ürettiğim çözüm.

elime alıp taşırsam onlara zarar vermekten korktum çıt diye kırılabilirler. bir yandan da büyükler ve ben de naifim çekiniyorum falan. ne yaparsam yoldan çekilirler toprak olan yere diye düşünürken elime küçük bir sopa alıp salyangozların yoldan tarafa olan antenlerine dokunduğumda, o tarafta bir engel olduğunu algılayıp öteki tarafa gittiklerini keşfettim. belki de önceden bilinen bir şeydir bu. ama o anda buna çözüm bulmak benim için çok değerliydi.

tek tek hepsinin antenlerine dokunup yoldan diğer tarafa çekilmelerini sağlamıştım. salyangozlarla iletişim kurma başarımı severim o günden beri. herkes yapsın, sonra gece rüyalarınızda sizi öpsün salyangozlar.
üretra darlığı hastalığı nedeniyle normal yolla idrar yapamıyorum. karnımdan bağlı idrar sontası var. dün akşam 5-6 sularında sonta tıkanıp torbası dolmamaya başladı + kateter karnımdan çıkmıştı. Katateri doktor gibi taktım.
Başarılı adamın burda ne işi var.
sayılıyorsa orta okulda türkiye beşinciliği.
üniversite sınavında 9 binlerde bir ygs.
erasmus falan filan.
her girilen sınavda ultra bir derece.

ancak asıl başarım şuydu:
çöpten kağıt toplayan bir çocukla kaldırıma oturup döner yemiştim cebimdeki son 10 lirayla.
galiba bu en iyisi.
Okul takımından madalyam var sayılır mı?

Zaten başka da yok başarım.
Kpss den başarılı olman beni etkiledi sayın yazar, Allah gönlüne göre versin. Buraya kadar tamam da niye vasıfsız oluyoruz onu anlamadım.
valla işte doktor bir kız tavlamıştım. 10 ay kadar oluyor. çok sevinmiştim, kızı kaptık falan diye. iyi kandırdık cidden.
sözelde derece yapmak ne olm. tendürek dağının yüksekliğini ezberlemiş derece yaptım diyor.

neyse hayal dünyanı yıkmayalım, aynen çok başarılısın, bu sözlük sana fazla.
tek başıma hiç uçağa binmeden karadan hindistana gitmiştim 15 gün sürmüştü amk 3 günü çölde .

bir de 110 m engelli koşuda türkiye birinciliğim var 200 m de de türkiye 2. liğim.
o ne lan diyenler için şu fotodaki arkadaşın yaptığıgörsel
akademik olarak toplumun üstündeyim
ancak asıl başarım çok ağır bir hastalığı olgunlaşarak atlatmamdı.
inşallah yazar olabilirsem başarılarımı tek tek sıralayacağım.
her ne kadar bi fırında fransız usulü portakallı pekin ördeği, bi karnıyarık, bi islimkebabı, bi zeytanyağlı yaprak sarması yapamasak da, biz de kendi çapımızda ufaktan ızgarada fena değilizdir.

görsel