bugün

birini çok seversin, kaybetmekten korkarsın.. taa içini titretir be sözlük.
sonra ne mi olur , korktuğun başına gelir..
ben kimseye aşık olmadım galiba. ben sevmeyi sevdim.
aşk diye birşey yok emin olun. ne kadar severseniz sevin aşk dediğiniz şey bir süre sonra kaybolup yerini alışkanlığa bırakıyor.
yok böyle bişey... bir yanım o senin arkadaşın diyo bir yanım inatla onu istiyor...nasıl iş bu...
sana gerçekten aşığım. senin için dağları delmeyebilirim, çölleri de aşmam, ne biliyim, bulaşık yıkamam tuvalet temizlemem hayır bunlara ne gerek var seviyorum işte ille bi atraksyon olmak zorunda mı. ben cool adamım uğraşamam öyle şeylerle seviyosan çok sev. * *
biz ve aşık olmak birbirine yakışan özne ve eylem.
artık sana yazamam ama, seni yazabilirim.
itiraf edemeyeceğim, belki mezarda da benimle olacak bu sırrım.
aşk bu dünyadaki en güzel şey sözlük.
gitar çalan birini gördüğüm an sen hep benimsin şarkısını istemeden duramadım... yine sen geldin aklıma... ne güzel çalardın be canım karşımda....
onu unuttuğumu düşünüyorum bazen,ama acı veren bir şeyi unutmak benim içimi rahatlatmıyo başkalarında olduğu gibi. tam tersi bi' etkiyle üzülmeye başlıyorum unuttuğum için. sonra bi' şey oluyo bi' şarkı çalıyo tekrar hatırlıyorum,oh be diyorum unutmamışım. çünkü hayali bile güzel.

böyle şeylere aşk deniyorsa ben ona aşığım.
hiç gitmeyecek sandığım birini, bana verdiği bu 'hiç gitmeyecekmiş' hissinin verdiği rahatlık ve hatalarım yüzünden kaybettim.
Her gün aynı ortamda olduğun halde bir zamanlar deli gibi sevdiğin adamın yüzüne bile bakamamak, şimdi ikimizin de hayatında başka başka insanlar var evet, ama hala birbirimizin etkisinden kurtulamadığımızı biliyoruz.
usher'ın bir klibindeki hatuna aşık oldum. gözüm bir şeyi görmüyor. ama tut ki kız vegas ta yaşıyor.
hiç aşık olmadım amk. aşk diye bişey olduğuna inanmıyorum. sevgi var ama o da karşılıksız. insanlar sadece bağlanırlar veya bağlanmak isterler ve bunada aşk derler. olmadım neyse amk.
ben ona resmen aşığım. umarım aşkımdan yararlanıp güçsüzlük olarak görmez bu sevgimi.
seni artık sevmiyorum, ve bütün benliğimle ebediyen kurtulmak istiyorum senden. biliyor musun senden nefret bile etmiyorum.

cehennemin dibine geri dönebilirsin şimdi.
hala...evet.
eskiden becerebiliyordum saf aşık rolünü... en azından bir dönemin yüksek trajlı aşığıydım bir zamanlar...
yine yeniden sevişeceğiz..
karşıma romeo"yu getirsinler, 1 haftada onu dünyanın en duygusuz, en piç, en şerefsiz, en dengesiz insanı haline getiririm.
iddialıyım bu konuda...
deliler yüzyılda bir aşık olur derler yaa onun kanıtıyım bağlandım 5 sene boyunca şimdi o gitti ama hala bağlıyım, 22. yüzyılı bekliyorum.
7 yıllık beraberliğimizin sonunda onunla olmak için her şeyi yaptım. o istemedi. arkadaşlarıyla olmayı tercih etmişti vakti zamanında. şimdi yine onlarla olacak ama bu sefer sonsuza kadar.
sonu kötüydü gerçekten kötüydü ama o hep kendince haklıydı hiç bir dayanağı yokken.
benden büyük (2 yaş) seks manyağı bir kadını tatmin etmek için her haftasonu 400 kilometre otobüs yolculuğu yapardım.
beni unuttu ama ben hala seviyorum.

sonralardan gelen edit: yok artık sevmiyorum.