bugün

saygılar..

an itibari ile müthiş bir zeka sonucu ortaya cıkan kuram ve kavram karmaşası. evet sözlükte her ne kadar yazan sözlük yazarı varsa ki bunlara sevgili moderasyon grubu da dahil, asosyaldir. gidip ortamlara akmak, hatun devirmek, erkek sömürmek varken burdan ilahi bir şekilde yazı yazma ayini gerçekleştiriyoruz mal gibi. aferin!
çoğu sokakta iki laf edemez sözlüğe gelince şöyle ayar vercem böyle ayar vercem. çoğu amık bunların. bırak sokağa, 2 kuruş ekmek parası kazanıp getiremezler.
genelleme yanlıştır.
sanal alemde ses getiren insanlar genellikle çok arkadaşı oluyor.
Hızla akıp giden Hayata tutunamayan ciğeri beş para etmez insanlardır.
arasıra ekmek alamaya çıkıyorum bende mi asosyalim?
Haftada altı gün it gibi çalıştığından sosyal faaliyetlere zaman ayıramaması durumudur.

Lennykereviz'de durum bu şekilde.

Ha bu hızla sigara içmeye devam edersem ciğerim beş para etmeyecek doğrudur.
hayir daa bugun taximdeyiz. ayiks.
görsel
bariz gerçektir. Ne sandınız lan? sosyal olsak sizin pis entrylerinizi çeker miydik. Neyse.
ayrıca sorunlu tiplerdir. evet.
Her gün bir sıfat kazanıyoruz.

Bugünde asosyal olduk biraderm.
Su götürmez gerçektir.

Asosyalliğin sınırlarını aşmış durumdayım.

Bir elin parmağını geçmez arkadaş sayım.üç diye tahmin ediyorum.

Okuldan direkt eve, evden direkt okula.sadece sözlükte takılıyorum bir de satranç oynuyorum.bunların dışında kitap ve müzik.he bir de haftada bir gün gitar kursuna gidiyorum, orda da asosyalliğimi konuşturuyorum huyum kurusun.
kişisel olarak algıladığım için evet doğrudur.
Gözle görülen gerçek.
Ooo bu arkadaş bilgili birine benziyor.
Telefon elimizde sözlük her zaman her ortamda bizimle!!!. Slogan bile yaptım yahu. Hiç de asosyal olduğumu düşünmüyorum. Çocuğumun kurstan çıkmasını bekliyorum. Bissuru kadın magazin falan filan takılırken size laf yetiştiriyorum.
bu evden çalışma işi çok bozdu bizi.
asosyal: sosyal olmayan.

apolititik: politik olmayan

ahaber: haber olmayan.
işyerimdeyim.
işim olmadığında bakıyorum.

işim olduğunda da güle oynaya insanlarla sohbet ediyorum.
benim doğam sosyal arkadaşlar.

burada yazıyorum diye asosyal olmam.
katılıyorum, haftasonları sosyalleştiğim zamanlarda buralara girmek aklımın ucuna bile gelmiyor. ama hafta içi öyle mi...