bugün

Boğuluyorum sözlük. Gereksiz bağırışlar arasında boğuluyorum.
Gerçekten çok sık'ılıyorum.
Bu öyle Bi sıkılma ki sinirden gözlerim kıpkırmızı oluyor her seferinde.

Anlaşılmıyorum sözlük. Anlatıyorum ama dinlenilmiyorum bile.
Sürekli bir korku tarafından kısıtlanıyorum. O kadar bunaldım ki.
Beni anlamaları için yalvarıyorum.

Ama durumu Allaha anlatırken rahatladığımı hissediyorum. Çünkü o beni sabırla dinliyor. Kalbimden geçenleri zerresine kadar biliyor.

Neden bu kadar anlayışsızlar? Ya şunu yazarken Bile telefonu elimden atıp fırlatasım var.

Ama bilin bakalım kim çıldıracak haldeyken sözlüğe girip yazarak rahatlayacağını sandı?

T:sözlük yazarların anlık hislerini anlatan, ama hiç bir işe yaramayan başlık.
Sözlükte onca kavga gürültü kargaşa hengame tsunami kıtlık felaket güneş fırtınası sonic boom deprem toprak kayması varken ben;

görsel
https://66.media.tumblr.c...wcmPCcy1roe163o7_500.gifv .d
görsel
görsel
Bazen öküzün biri öküz gibi cüssesiyle tam göğsüme oturuyor gibi hissediyorum. Ne kaldıracak gücüm var o götü, ne ölecek kadar sanslıyım. Kabullenmek ve o hissi yaşamak öyle üzüyor ve öfkelendiriyorki.
(img:#2073664)

Bu bu.
Bir kaosun ortasında bacak bacak üstüne atmış dertsiz tasasız oturuyorum. Ciddiye alsam üzülürüm ama neyseki sallamıyorum bu ara hicbir şeyi.
Ortalama bir ruh hali. Boktan hallice.
görsel
görsel
Sabahın dördünde çalışan birinin ruh hali nasılsa öyle.
görsel

Swh.
yıkılmadım ama ayakta da değilim.
mutlu fakat yorgunum.
görsel
görsel
Bazen yok olup gitmek istiyorum, hiç varolmamış gibi öylece ortadan kaybolmak, bütün herkesin zihinlerinden, anılarından silinmek.. ya da çok uzaklara gitmek, kimseyi hatırlamamak ve kimsenin adımı dahi hatırlamadığı şekilde unutulmak, uzaklarda öylece yaşamak.
çay sigara eşliğinde - herkesin her şeyi bildiği ortamda- eşsiz siyasi analizleri-ni takip ediyorum.
ve dilimde kumandan'a ait bir şiir. dua misali...
''hikmetinden sual olunmaz rabbim
lüzumsuz kişilerle dolu yeryüzü
bu fazla kişilerle fesatlaşmış hayat
nakaratlar hep bayat
onlardan eyleme beni!''
görsel
Öğlen kalkıp kahvaltı yapan ben temsili.

görsel
görsel
görsel
Arka planda da vay halime müziği çalıyor.
görsel