bugün

Pardon dedi geçen birisi. Yemedim ama sen fakesin dedim.
tamam bacım sesin güzel tamam da amk.
Bu adam bildiğin ergen.

Not: yazarı refere eden entryler silinir.
'çok farklısın.'

edit: eski etkisi kalmamis, evet.
Bu gün aldığım iltifattır.
Bir arkadaş bir emanetimi getirdi kuzenim açtı kapıyı, sonra da arkadaşın seni çağırıyor dedi. Sigara istediğini tahmin ederek elimde sigara götürdüm.
Adam akıllı aga akıyor dedi.
-yha çok tatlı çalıyosunn.
Çok hoş bir bayan 'cumhuriyet kadını' demişti benim için birkaç hafta evvel. Yirmi beş yıllık hayatımda böyle yüzümü güldüren bir iltifat duymadım ben.
Her gelen farklısın dedi olabilir ama hepsi gitti.
görsel
iltifat derken başkanım.
allam sen kimseleri işsiz bırakma.
http://www.iskur.gov.tr/
Bir keresinde ilk okuldayken anneme yaptırdığım ödevime, öğtetmenim defterime kuyruklu yıldız çizmesi, o günden sonra sırtımı yerden kaldıramadım zaten.
Şuradan bir kadıköy uzatır mısın?
paylaştığın fotoğraflarla alakan yok demesi ve benim yayından banlamam ışık hızı.
Bebek tabutu gibi ellerin var. karşı cinsten duyduğum bir söz, iltifat addederim.
köy davuğum, ekşili mayam gibi iltifatlardır.
Bim kasiyeri "yine bekleriz" dedi.

Bikaç gün gitmeyeyim de özlesin.
Metrobüsdeyken mendil satan küçük kız abla çok güzelsin diyerek sarılmıştı. Amacı mendili satmak ama olsun Gözlerim yaşardı yine...
Ilkokuldaydim bana sen başbakan olursun çok büyük adam olursun derlerdi. Lisede seni dünya tanıyacak derlerdi.
Üniversitede çok büyük bir şair yazar olacaksın derlerdi.
Iş hayatında sen kesin ceo bakan vs olursun dediler.

Askere gittim keşke komutan olsaydın uğruna olurduk dediler.
Iş hayatına dondum mutlaka siyasete bir başbakan olursun dediler.

Bunu diyenler hep öğretmenler arkadaşlar vs idi.

Sonuç olamadı.

Mutlu olun huzur olsun sağlık olsun ne olursa olsun.

Şimdide ikinci müdür olursun diyorlar ki gözüm yok ve asla olmak istemiyorum.
Sarı şeker derler iltifat mıdır bilmem.
alacak param yok.
günlerden çarşamba heralde, dergi satışına çıkmıştık sıra mhp' ye geldi onada satacağız girdik içeri anlattık eylemlerimizi siyasetimizi adam aldı dergiyi sonra da hopp başladı gel seni ülkücü yapalım senden iyi reis olur bak ne diyorum sen bize lazımsın gibi gibi daha. siz diyebilirsiniz hoşlanmadın mı? aksine bir daha gitmeye korktum adam çok ısrarcıydı.bunu okuyorsa abicim lütfen dergimizi satalım gidelim.

(bkz: tgb)
(bkz: tlb)
Her gun bir iltifat aliyorum hangisini yazsam bilemedim.
"Sayko musun la. adhskdgd"
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar