bugün

Ben istedigim gibi severim kimi kizarak sever kimi laf soyler kimi espiri yaparak sever nazim hikmet bile lanet olsun ne muazzam sey seni sevmek demis bu hakareti ben yapinca birileri aliniyordur tabi zat-i sahaneler burda olsaydi onlarin istedigi gibi de sevebilirdik.
geleceğim ile ilgili akıbetimin hala bir açıklığa kavuşamamasıdır.
ülke de her şey kılıfına uyduruluyor ama hiç bir şey kuralına göre yapılmıyor. adalet, kul hakkı, doğruluk, dürüstlük insanların umurunda değil. güç kimdeyse her şeyi kendine mübah görüyor. arada adaletli olmak isteyenler, kul hakkı, doğruluk, dürüstlük kavramlarını önemseyenler haşat oluyor. bunlar beni şu an mutsuz ediyor dostlar.
Mhp'nin sığırlığı yüzünden ismet yılmaz'ın meclis başkanı olması.
iki gün önce hiç görmek istemediğim birini gördüm. hiç görmek istemediğim derken, o anda ne olursa olsun görmek istemediğim birini gördüm. hiç hesapta yoktu. oturmuşum keyfime bakıyorum, muhabbet bilmem ne derken yaklaşık 20 metreden gözüme o çarptı. 15 dakika kadar yüzümü kapattım. sonra kalkıp gittiler. onlar kalktıktan sonra kalbim hala çok hızlı çarpıyordu. uzun süre geçmeyen el kol ayak titremesi de çilek oldu. yemin ederim memnundum bugünlerde, mutlu sayılırdım. görünce ebem sikildi. abartıyosam şerefsizim tadım kaçtı. aramızda hiçbir muhabbet olmadı, hatta beni görmedi bile. ona rağmen bu derece sikiğim.

ha hepsine rağmen gülünç bi yanı da var bu olayın, gördüğüm kişinin gördüğünü sandığım kişi olduğuna emin de değilim. emin olmamama rağmen 1-2 saat geçmedi karın ağrım o gün.
Saatin bi türlü sekiz olmaması.
beklemek.
her şeyin yolunda gitmesi. kesin bunun altından bi şey çıkacak.
Şu havada grip olmak, daha kötü ne olabilir ki?
şu an uykusuzluk belası yüzünden mutsuzum.
Only sozluk erkekleridir,

bir defolup gitseler de rahatlasak...
Çok yoruldum be sözlük. Kendimi iyileştirememekten çok yoruldum.
şu anlık hazırladığım üniversite tercih listesi.

ösymnin abv.
Lys sonuçları, abimin yine beni küçümsemesi.
yaz okuluna kalmiş olmam.
1. başım hafiften ağrıyor gibi ağrımıyor gibi.
2. her an annemden "ders çalış" uyarısını alabilirim.
Hayatın mutsuz olmak için fazla kısa olduğunu düşünüp mutsuz olmak.
HASTALIĞIM.ağır şizofrenim.
buse hala bir cevap vermiyor gerçi vereceği cevapta belli hayır seni sevmiyorum... ama bekliyor insan sadece bekliyor çünkü sadece bekleyebiliyor.
açlık, ana yok baba yok para yok halimiz nice.
iki secim arasında kalmam.
fikir beyan etmek isteyen mesaj kutuma lütfen.
kararsızlıktan ölmek üzereyim.
aynı şekilde kararsızlıktan duman haldeyim.
En sevdiğinin yanında olmaması, anlaşılamamak, umudun tükenmesi.

Bu kadar duysallık yeter lan.
En sevdiğinin yanında olmaması, anlaşılamamak, umudun tükenmesi.

Bu kadar duysallık yeter lan.
su kaçıran kombi ve yine su kaçıran buzdolabı. daha da kötüsü plan bütçe kısmım bunların tamiri için ödenek çıkartacak durumda değil.