bugün

Sürekli eksi oy veren kapitalist yazarlar.
canım çikolata çekti yahu. derdime derman bakkal bayağı uzakta.
bu başlığım benim açmış olmama rağmen ben hariç herkesin artılanmış olması.

bilerek mi yapıyosunuz, gıcıklık olsun diye mi yapıyorsunuz olm yaa..

Edit: lan başlığım taşınmış. diğer bir deyişle ilk ben açmamışım bu başlığı. hatta başlık benim bile değil. olsun hala nefes alıyorum en azından.
Biraz sonra ki 5 kredilik analiz 1 bütünlemesinden kalıp dönem uzatacak olmanın vermiş olduğu dert. Aslında sikimde değil saat 1 de sınav ve sonra dert edecek bir şey kalmayacakta 1 e kadar acaba çalışsam mı diye düşünüp durcam derdim bu.
ilaçlarımın mutfakta olması, mutfağın da soğuk olması...
sabahin 10ununda fizik isliyorum... var mi kapistiricak?
hastalık.
projeyi yetiştirmek.
uçağı kaçırdım.
(bkz: bademcik)
tayyip ve anal penetration ları.
işsizlik.
An itibarıyla olmasa da çok yakında işsizlik.
yeni bir hayat kurma derdi.
uçan tekme atamıyorum, kumaş pantolon ve içinde bulunduğum formal iş ortamı dolayısıyla.

evde olsam ışıkları bile uçan tekmeyle açıyorum.
parasızlık.2 gün sonra kira ödemesi var fakat bende o kiranın sadece 3/1'lik tutarı var.Mucize bekliyorum.
çok param olup, harcayacak yer bulamamak.

polis evime ayakkabı kutusu ve para sayma makinesi koymuş gizlice. ben de aldım paraların hepsini, bankaya yatırdım. ev alıcam, araba alıcam, yat alıcam, jetsiki alıcam. bütün bunları aldıktan sonra bile daha bisürü para kalıyo. allahım yaa, nereye harcasam. gebercem dertten.
Eski sevgiliyi unutamama sorunsali.
kredi kartı borcum.

merkez bankası müdürüne ekstreyi yollasam öder mi ki?
3000lıra borcu verememek, vakıfbnk amk..ulan temmuza kadar ertelesen nolur sankı..
31. entry'i benim girmiş olmamdır.

edit: lan biri entry sini silmiş amk. 30. sıraya düştüm. yani artık bir derdim yok. ohh be..

edit 2: başlık taşınmış 59. sıraya uçmuşum. Lan bir entry girdim başıma bela oldu arkadaş. oradan oraya savruldu entry'm.
işim çok yoğun yeter ama ya.
(bkz: sırt çantasını çıkartmayan ayaktaki yolcu)
sevdiğim kız bana ağabey dedi.
sinav stressi.