bugün

olabilir yeterki istesinler önce güzel bir mekana gidilir tanışılır ,sonra numarası felan alınır ve ayrılık vakti gelir eğer kızı mutlu ettiysen artık kız sizindir .
buluşma sonrası iyi bir arkadaş veya sevgili kazanma olasılığını %51 olarak veriyorum.
Valla ben sıkıldıgım icin muhabbet etmek istedim bazı hanım arkadaslarımızla isimlerini soylemeyenler var ne buluşması.
(bkz: bir sözlük kızıyla buluşmak)
akıllı hiçbir kızın kolay kolay yanaşmayacağı durumdur.

insanlar artık en yakınındakilere güvenemiyor.

Edit: Böbreklerden daha değerli şeyler var. Anlayana.
Her gün yaptığımdır. Siz hala yavşamaya devam edin pis abazanlar.
iki yıl önce hemen hemen hergün yaptığımdır. Aynı yerde çalışıyorduk. *
erkeklerin kadınlara ,kadınların yine kadınlara saldırdığı başlık .
nasıl olduğunu merak ettiğim olaydır.

arkadaşlar 6 yıldır buralardayım ama henüz böyle bir şey yaşamadım. bu işlerin nasıl olduğunu bilen aydınlatsın lütfen. utanmadan sevgili falan da oluyorsunuzdur siz. hatta utanmadan buradan tanışıp sevişen çiftler de vardır. allah allah.
sapık ruhlu veya her insana tek pencereden bakmayan bir insan ise kadın erkek farketmeden yüz yüze sohbet edilebilir.tabi bunu burdan tespit etmek zor.
bu güzel buluşmalar sohbetler eskidendi.
gayet normal olandır.
bu sözlükten birçok arkadaşla tanıştım.
çok ama çok değerli kimselerdi.
ben gittim, onlar geldi.
onlar geldi, ben gittim.
çok güzel anılarımız oldu.
rahat bir şekilde şunu söyleyebilirim ki, kendi sosyal çevremden çok daha nitelikli ve iyi insanlar oldu bu kimseler.
iyi ki tanımışım, hepsi de sağ olsunlar var olsunlar.

Not: kimlere güvenilip kimlerle ahbaplık edileceği zaten belli bir zaman zarfında ortaya çıkıyor.

edit: bu entry nin neden eksilendiğini emin olun ki anlamış değilim.
vakti zamanında kuşadası'nda yaşadığım bir tecrübe. kahve içip muhabbet etmiştik.
Normal olandır.
Saçmasapan sosyal medya hesaplarından hiç tanımadığın insanlarla buluşmak yerine sözlükte entrylerini okuduğun, az çok nasıl biri olduğunu kestirebildiğin bir kızla buluşmak gayet mantıklıdır.
https://twitter.com/bnurc...status/787606871653904384
Nikini vermek istemedığim bir bayanla Haftaya trabzon cevahir avmde yapacağım olay.

Edit: amk cahilleri cevahirlerin kendileri trabzonlu zaten.
Randevulaşıp ekmişliğim var, inşallah bu başlığı okumazdır.
Böbrek esprilerine zemin hazırlayacak başlık.
Trabzon'da cevahir mi varmış amk*
Belki de vardır iş bu entari sadece yazılmak için yazılmıştır.
Burada bulunuş sebebim. Evet
ayakları güzel ve bakımlıysa düşünebileceğim bir aksiyon.
Buluşan ve buluşacak onların uğramayacağı başlıktır. Buluşan gelip buraya yazmaz. Buluşacak olan da yazmaz. Evet.
En son görüştüğümde kızın üstüne kahve dökmüştüm. Sonrada kimseyle görüşmedim.
(bkz: böbreği kaptırmadan önceki son buluşmalar)
Çay varsa kabulumdür.
Aylardır uğraşıyorum bi çay ısmarlatamadım.. zordur..