bugün

Valla sanmıyorum hayata karşı yirmi sifir geri deyim zaten bide makyaj ve ilgi budalalari yok Elizabeth iyi ...
aşık oluyorum galiba...
Seviyorsan açık oyla bence.
Travestilere aşık olunması önerilir.
olunur mu olunmaz mı bilmiyorum. inci'den geldim ben bizim orda sadece harun abiler vardı.
BiR iNSANA KARŞI DÜRÜST SAYGILI CiDDi TEMiZ OLDUKTAN SONRA NEREDEN OLDUĞUNUN ÖNEMi YOK. YETER Ki ADAM OLUN.
Sözlükten birine aşık olacak kadar sözlükte vakit geçiriyor olmak gerekir. Ki doğru da değildir. Dışarı çıkın insanlar beklemese bile tabiat sizi bekler.

Burda böyle şeyler pek bir zahmetli gibi geliyor bana.
aşk bu nereden çıkacağı belli mi olur?.
güzel memeleri varsa neden olmasın. tabi ki aşık olurum. güzelce de sevişiriz. oyhş.
Bu kadar mal ne ara türedi?
dur kimse yazmadan ben yazayım

kız ne arar la sözlükte.
Bir başka fake hesap açıp kendi kendine aşık olmaktır.

Sözlük ne ararla kızda.
Erkek çıkabileceği riski korkutur.
Saf olmayın kız diye bişey yok burda, nerde mk.
kime olduğuna bağlıymış..
Bayanlarin gotunden cok dusuncelerine asik olmaktir. Aferin oglum, devam et. Dogru yoldasin.
Aşk mı ne aşkı la, aşk ne arar sözlükte!
Su sözümü unutmayın.

Eger sözlük gibi yerlerden bir kıza aşık oluyorsanız ve hadi diyelim o da size aşık olmuş

Sakın sevinmeyin. Çünkü hiçbir şey tamamlanmamış daha doğrusu oluşmamıştır bile.
Maalesef ki birbirinize 2 sefer aşık olmanız gerekecektir.

Ve bu ikincisinin oluşması zayıf bir ihtimaldir.

Kim bu zahmete girecek? Varsa eğer alınlarından öpüyorum.

Kolay gelsin.
mümkündür ama şimdilerde pek güvensiz olacak bir harekettir. başa gelirse çekilir ona yapacak bir şey yok.
önceden olsa ''normal, hatta ilişki olursa daha sağlıklı olur'' derdim ama öyle şeyler duydum ki, kendimi rahibe teresa'nın erkek versiyonu gibi hissettim. sözlükteki en namuslu insan ben olabilirim. (bkz: swh)
hayır kara murat benim lan *
Onu alir götürür
Sevepsiz ve nedensiz severim
Ilan eder askimi
En yüksek dagda
Alirim saçlarını
Burnumun direği sizlayincaya kadar severim kollarım
Sahip cikarim kıyamete kadar
Incitmem dokunmam ona
Sadece sadece severim
Tum ruhumla
Tum gelecek ve geçmişimle
Karanlıkta ışıksız birakmam
Güneşte golgesiz birakmam
Kalbimden sevgisiz bırakmam
Ellerinden elimi eksik etmem
Yeter ki
Evetime evet
Aşkıma ask olsun.
Bekliyorum ve bekliyor olacam
Her daim kelimeler arasında.
Ustama oldum sanırım.
Kendilerini türk-islam devleti hükümdarı sanan şizofrenlerin sözlük üzerinde harem kurma çalışmalarına alet ettikleri bir iddia. Sözlükten tanıştığınız ve size aşık olduğunu iddia eden biri varsa koşarak uzaklaşın. Muhtemelen siz bu yavrunun kalbine 18+1'in +1'i olarak dahil olmuşsunuzdur.*.
Zorlu bir süreçtir. Yıpratıcı.
güncel Önemli Başlıklar