bugün

ülkenin sosyo-ekonomik durumu olabilir.
Biz kendi aramızda dünyayı kurtaracak konular konuşuyoruz ama sizi pek umursamadığımız için havadan sudan konuşuyoruz sizinle.
everything but little little.**
her şey olabilir. birçok erkekten daha kültürlü ve insancıldırlar.
kafa dengine rastlarsanız konuşulabilecek konuların sayılamayacak kadar çok olduğuna şaşarsınız.
normal olarak dışarda tanıştığın bir insanla konuştuğun herşeyi sözlükte tanıştığınız insanlarla da konuşabilirsiniz.
Siktiredin siyaset bilim falan konuscan da ne olacak ki?
Çeyizin var mi?
Buban zengin ve comert biri mi? Abin var mi? Abi yoksa ailede istedigin gibi at kosturursun oglu olmayan babada seni oglu yerine kor ve avantajli olursun.
Evlenmek icin degil sevismek icin mi?
E biraz lak lak, şamata ve gürültü anlayin artik kerem işi götûrdü. Uzun uzun konusunca kelebek mi konuyo sanki amk?
Her konuyu konuşabiliriz.
Paranız hakkında konuşabilirsiniz. Bir çoğu pusuda yatıyor sırf bunun için. Evet
Ya bırak, dalga geçecek adam arıyor hepsi.
Sozluk erkeklerine karsi önyargili degilse her konuda konusabilirsiniz seviyeli bir bicimde tabi. Konu konuyu acar sonucta oyle yurur gider sohbet.
Keremsu nasıl içime boşaldı yaağ görmeliydeaan.
genel olarak konuşmuyorum. onlarda zaten nolur konuşalım diye yalvarmıyorlar.

2-3 adet konuşmaya değer gördüğüm insan var onlarla da ülke, siyaset ve edebiyattan falan konuşuyoruz.

ne arıyorsa insan onu bulur. siz yollu gözüyle bakıp kızlara öyle konuşuyorsunuz, yollu sandığınız kız size pas vermeyince soluğu direk böyle başlıklarda alıyorsunuz. normal o yüzden.

seks odaklı yaşamayın ama bu kadar arada beyninize kan gitsin.
sözlük kızları genelde ortalama zekanın daha üstünde olduğu için listenin uzayıp gideceği başlıktır. siyaset konuşursun, müzik konuşursun, sinema, edebiyat konuşursun. spor konuşurken biraz zorlanırsın ama onu herhangi bir erkekle konuşurken de zorlanırsın. çünkü bi yerden sonra " biz sizi bi keresinde 6-0 yenmiştik, bizim uefa kupamız var yada şerefli ikincilik" mevzularına bağlanır konu.

ya da bütün yazdıklarımı unut sevgili yazar kardeşim, ikinizin de bilgi sahibi olduğu bi konu varsa onu konuş. meme demedim olm ya unut onu bi önce. meme yok meme.
Yerine göre değişir. Ne konuştuğunu bilirsen.
oldukça değişken bir durum.

kimisiyle Nietzsche felsefinden girip sokratesin daşşağından çıkıyorum.

kimisiyle hatunların efendi adam yerine piç tercihi teorisi üzerine tez yazıyoruz.

bir başkasıyla şiir edebiyat filan takılıyoruz.

bir diğeri sevgilisinden ayrılmış onu anlatıyor.

ötekisiyle buluşma planlarımız var onu şey ediyoruz, organlarımı hazırlıyorum kendisine. sol böbreğimi filan.

bir tanesinin de regl günüydü dün, destek oluyordum kendisine, moral ve motivasyon veriyordum.

öyle yani..çok yönlü bir ortam bura..ahhh sözlük demek istedim..

kız bol yalnız...fakat vereceklerini zannetmiyorum. ben de vakit geçsin diye yazıyorum... hepsi bacımdır zaten...

bir kere olsun yamuğum olmadı birine...kulaklarını beğendiğim bir yazar vardı...kulakların çok hoş yazacaktım fakat yazmadım..yanlış anlar diye şey ettim...
trip atmaya giriş 101.*
her konu konuşulabilir. yeter ki karşılıklı anlayış ve saygı içinde olalım.
(bkz: sigh)
barış bi siktirgit allasen ya.

sözlük meriçlerinin toplandığı başlık.
konuya göre değişen bir durum.
pozisyona göre değişecek konulardır.
her konu konuşulabilir onların fazlası var eksiği yok.
Şimdi bu sözlük erk*ğinin beyni var mı yok mu derken konuşmaktan vazgeçer sözlük kızı. Bu nasıldı?
hiçbir bok konuşamazsınız. ipsiz sapsız eşşek kaynıyor. denk gelirse. binde bir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar