bugün

Yadsınamaz gerçek. Bak şimdi bir mahallenin çağdaşlık seviyesini, o mahalledeki sokak kedilerine bakarak anlayabilirsin. Kediler eğer insan gördüğünde kaçmıyorsa, o mahallede kendini bilen, kültür seviyesi yüksek insanlar yaşıyordur. Aksine kediler sizi görür görmez buz kesip, en ufak hareketinizde kaçıyorsa şayet; orada güneş batıyordur. (Pardon aforizmaları karıştı.) O mahallede yığınla eşşoğleşşek yaşıyordur.

Şimdi gelelim sözlüğe. Bu mahallede kedilere pist demeye kalmadan, saldırıya geçiyorlar. Bu ne demek biliyor musun?
son seviye: anarşi.

Zulümden bıktıktan sonraki "eee sikerim artık kaynatanızı ulan!" Haykırışı.

Sözlükteki kızlarımız bu seviyeyi gelmiş sizin yüzünüzden. Kız ya da erkek fark etmeksizin, güldüğüm entrye tebrik mesajı atarım. Kızların bu tür mesajlara yaklaşımı ya çok sert bir dil ile ya da cevap vermemekle son buluyor.

Kapınızın önüne bir kap su koyuyorsunuz ya?

Buradaki kızlar o kabı itekleyip deviriyorlar paticikleriyle. Sizin suyunuza ihtiyacımız yok, bana su verene kadar önce kendi ağzınızın suyunu silin modundalar.
Kendi adima konusmam gerekirse kimseden igrendigim yok. Daha dogrusu igrenecek kadar umursanacak birisi yok. Trolleri donuzla görme, gerisini salla.
Ben okudum, daha fazla kedi görseli atmayın diyor.
mevzuyu ortaya çıkaran neden gerçek isim yerine mahlas kullanımının insanlara verdiği rahatlık. erkekler kadınların rahat olmasından hoşlanırken kadınlar erkeklerin rahatlığından tiksiniyor.
Sözlüğe girme nedenim karı kız kesmek olmadığı için ( ben daha çok bilgi paylaşımı , muhabbet , sohbet gibi aktiviteler için tercih ediyorum ) sözlük kızlarının , sözlük erkekleri hakkında ne düşündüklerini inanın hiç umursamıyorum.

Ama düşününce şöyle de bir gerçek var ; demekki bazıları ( bunlar kadın da olabilir erkekte ) bastırılmış duygularını açığa vurmaya , içlerindeki nefreti kusmaya , kimsenin bilmediği yanlarını göstermek için bu ve bunun gibi platformları tercih ediyorlar. Malasef karşılıklı olarak birbirlerini rahatsız ediyorlar ve böyle başlıkların türemesine neden oluyorlar.
Iyyy iğranç .s .s
daha benden iğrenenini görmedim.

ha çaktırmadan iğrenmiş olabilir.
O erkeklerin içlerinde ben yokum dimi sözlük kadınları ?
Okumadım. Doğru tespittir. hepinizden iğreniyorum.
Haklı oldukları yanları elbette vardır.
Zencefilli şeker yemeleri tavsiyemdir.
temsili;

görsel
yine oltaya biri geldi. dağılabilirsiniz. *
Sadece sözlük erkeklerinden iğrenmesi hayra alamet değildir. Tüm erkeklerden iğreniyorsa kişisel bir durum değildir, alınmayınız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar