bugün

Bizle bir sorunları yoktur. Hatta çoğu bizleri beğeniyor.
Bu sinir niye şimdi gereksiz?
Hepsi birer edward norton...

Bazen konuşmaları, gülümsemeleri falan benziyor o konuda hani.

Selam kızlar,
Gerçekten norton'a benzeyen şahıslar da var burada.
Uslu bir kız olursanız size nicklerini verebilirim.
Kıpsssss.
Yüz verme ayiya gelir sicar halıya diye bi söz var. 16 lik ergenlerin gotunu kaldıran gene biziz beee.
Düsünülen---> kivanc tatlitug

Aslinda olan---> ferhat güzel.

Gercekler aci.
Hepsi de gayet seviyeli, saygılı, nerede ne konuşacağını bilen adamlar. Hacı hacıyı mekke'de, derviş dervişi tekkede bulurmuş. "Ay çok ayıplı konuşuyorlar ay çok abazalar." Diyorsan dön bir bak kimlere hitap ediyorsun.

Sevgiler arkadaşlar.
http://www.hamambocegi.na...oryantal_hamam_bocegi.jpg
http://regretfulmorning.c...ectation-vs-reality-3.jpg
Guldurmustur. "Dibin"i dusurecek erkek varmisda biz gorememisiz.

(bkz: erkeginlezbiyeni) mi ?
trolller sanki çok çirkinmiş gibi
bilgi içerikli entry girenler cool
tek satırlık yazanlar umursamaz
uzun uzun yazanlar ilgi manyağı
sürekli itiraf edenler içine kapanık.
(bkz: sözlük erkeklerinin gözünde sözlük kızları)
Çoğunun yazdığı entryleri zaten geçiyorum, ama mide kaldırmaz başlıklarını görmek bile yetiyor iğrenmeye.
Burayı lağım çukuruna çeviriyorsunuz, muhtemelen bilgisayar başına geçtiğinizde içinizdeki mahlukat sizi tamamen ele geçiriyor.
Dileğim ; keşke tamamen burda yaşasanız, sadece sanal dünyayı batırsanız, atmosferde serbest halde dolaşmasanız...
Ama işte ne yazıkki buraya yazdıklarınızdan utanmadan, sanki o insan siz değilmişsinizcesine maalesef bu beyin bu kalple insan maskesine bürünüp aramıza karışıyorsunuz.
öncelikle asiri derecede abazanlar. toplumda yer edinememenin, toplumsal dislanmisligin vermis oldugu bir davranis bu.

bu abazanliklarinin yaninda ne hikmetse hepsi 190 santimetre boyundalalar. eminim bir cogu benim omuzlarima gelir.*
bizden daha fazla regl olayi ile kafa bozuyorlar. sebebini anlamak imkansiz.

surekli ayni kliseleri, kisir donguleri var; tayt, mini etek, hoslanilan kiz...

neredeyse yuzde 95 i, kafatasinda beyin yerine bulgur pilavi tasiyor.

yazik valla.
11. nesil erkekleri çok cool entryler giriyor, hepsi olmasa da bircogu'nun yakışıklı oldugunu tahmin ediyorum, subjektif yorum yapmıyorum cidden.

(bkz: caktırma)
2 gözü 2 kulağı olması muhtemel olandır. Bir de beyni doluysa ne mutlu ona olandır.
görsel
Yerim. Yerim. Çaktatla.
görsel
yirim yirim yirim. bu da çak tatlaaa.

görsel
beni görmeyen pirenseslerin mükemmmmel vücutlarından attıkları tahminler.

(bkz: hadi oradan)
görsel
burnu kaf daginda sevisecek kiz arayan, vermeyen kiza kezban'i yapistiran, bazen erkek, bazen ?.

yani simdi eksi gelecek biliyorum, kaderden kacilmaz.

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış
(bkz: uludağ sözlük kız ifşa timi)
nerden bilecez kız olduklarını ?! belki bekaretleri omurilik soğanlarında ?!
Çoğu havadaki oksijeni boşuna tüketen am got meme başlıklarıyla sözlükte boşa yer kaplayan canlılar. Tamam ilim irfan konusalim demiyorum hobi olarak yine am got meme muhabbeti yapin ama ayni tur başlıkları günde elli kez acmayin tat kaciriyorsunuz.
küçük erkek kardeşler .
görsel