bugün

Vay amk ben gene kaçırmışım.

Bi takım fotoğraflardır.
Collezione den giyinen yıkık.
görsel
normal kadın vücudu olan fotolardır. neden sergilendiğini çözemedim. fitness modeli misiniz, 90d sütyen mi giyiyorsunuz, braletten mi taşıyor?

hafif göbekli bir erkeğin vücudunu atmasından farksız fotolar hiç bir farklı olan yanı yok.
“Beyler sakin”

Açıklaması: Beyler sakin, her türk kızı benim gibi yıkık ve çirkin değil, moralinizi bozup infial yaratmayın...
görsel
Fake fotolardır.
Hem çıtayı aşağılara çekmeyelim lütfen.
görsel
(bkz: sözlük kızları)
(bkz: cinsel obje nedir)
(bkz: sözlüğe fotoğraf neden atılır)
Hayırlı işler.
Leopar desen ne ya *
40 yaşında maaşı yüksek ama bekar kokoş musun acaba kadamda deli sorular.
ups boobs gitti oram size kaldı dimi kızlar. valla o gittikten sonra attığınız fotolar pek yavan kalıyor be. alıştınız düşük profil paylaşımlarla sözlük erkeklerini eylemeye. çaylaklığı bitene kadar meydan sizin. hadi bakalım gösterin kendinizi *
Kızlara ait fotoğraflardır.

Heyecanlandınız demi lan denyolar sizi.
hadi bakalım osbirciler iyisiniz yine

şimdi biri meme fotosu atar amk.
Tatmin etmedi.
Şeker hastası kızların fotoğraflardır. Bir bakışta anlarım diyabeti.
silik yese ne olacak ki? çaylak bekleme süresi ne kadar bir haftadan fazla değildir. yeni bir hesapla yine gelir burası ulu.
Çiçek güzelmiş umarım solmaz.
(bkz: yok mu arttıran)

yalnız ablanın memeleri 75 bile değil.
takma bacım sütyen uçlarını bantla yeter.
sözlüğe fotoğraf atan kızdan hayır gelmez ama özelden nude de atarsanız tek gecelik ilişkiyi şöyle bir düşünebilirim. evet.
görsel
Leşsşss.
ohne bidaa atsın göremedim..

teşekkürler..
arkadaşlar rica etsem çarpık bacaklı, giyim zevki olmayanlarınız fotoğraf paylaşmayabilir mi? Sizin yüzünüzden sözlükte güzel kız olduğuna dair umutlarım tükeniyor.
Harun abilerin belli olacağı başlık altıdır.