bugün

bi siktir git ya.
Tespit adı altında ağır hakaret içerikli bir şeyler karalayıp insanları komple saygısızca sıfatlandırınca, çok saygın gururlu bir adam yada centilmen bir beyefendi mi oluyorsunuz acaba ?

Aynı hakareti size yapsalar kıyameti koparırsınız. Dilinizin kemiği yoksa susun da adam sansınlar bari hiç olmazsa.
ilgi çekemeyince sağa sola saldıracağınıza buyur çekirdek yiyin de eliniz dolu dursun. O değil de serbest çağrışımı da koyuyum gideyim şurdan.

(bkz: mal de bana kazım)
Boynuzu g.tünden yemiş kanı durmaz akar soytarı kışkırtmasıdır. Hoşt köpek dersin koymaz adama, ta dibine kadar koyulmuştur çünkü doludur.
Bu alemde bir lâf vardır birader : Köpek sensin, yerin kalmışsa hayvan da sana girsin.
Burda açılan başlık bence özellikle birilerine. Üzerime alınmıyorum. Mesajın yerine gitmesini umuyorum.
Şimdi karşıt birşeyler yazacaktım ama yazmaya bile üşendim. Sanırım arkadaşın kuyruk acısı var. Öyle olmasını umuyorum. Öyle olsa bile normal değil tabi yazdıkları. Olum ben evimde oturup mandalinamı yiyorum şimdi sözlük kızıyım diye niye aç köpek, kevaşe falan oldum? Afsfs
sözlük kızları ve kadınları sözlük erkeklerinin diğer yarısıdır, ikisi birbirini tamamlar.
güncel Önemli Başlıklar