bugün

Hayal kuranı sikmiyorlar yadır.
Mastürbasyon yapamadığı için cinsel isteklerini sözlüğe boşaltan kişinin yaptığını iddia ettiği eylem. Ayrica
(bkz: nasıl seri eksi yerim)
bacak problem değil de bal bulmak sıkıntı be abi. doğal bal kalmadı piyasada.
ayıptır ha gel bacağıma bal dök yala derlerse orasına kimse karışamaz. herkesin hayatına kimse karışamaz.ha nasıl karısamaz? ben bu sekil yalarım diğeri şu sekil yalar ha hic kimse hic kimse karışmaya bir hakkı yok. özgürlügü budur.
Bu sıcakta cırcır olmanıza neden olacak bir davranıştır zira sözlük kızlarının bacakları çok uzundur. türk kızları çok yaşa ich liebe dich!
sozluk kizlarinda bacak yoktur sadece yalanci ayaklari vardir bunlarla hareket edip fagazitozla besinlerini alirlar (bkz: protista alemi).
ancak bacakları özellikle baldırları kaslıysa yapılacak eylemdir.
görsel

bu şekildeki bacaklarla şahane olan durumdur...
yapış yapış olmasından mütevellit iğrenç bir eylemdir.

(bkz: hani marjinal bizdik)
Sözlük kızlarına bir nevi ağda yapmaktır.
http://galeri4.uludagsozl...giyen-k%C4%B1z_183168.jpg
yarım kilo bal ile beklenen hededir *

hem sabah sabah bal yemek çok faideli taam mı ?

görsel
kızda ağda etkisi yaratacak harekettir. siz de epilatör gibi oluyorsunuz. beğendiğiniz mi düştüğünüz iğrenç durumu?

yalatmayın kızlar.
ağda da yeni bi çığır açmışsınız genşler.
Bu sıcakta delirenler turnusolu fiil,

Sen bu 40 derece celsiusta o balı benim bacaklarıma dök de gör kafa tasını duvara vura vura nasıl göçertiyorum, the walking dead izlemişim olum ben yakarım.
Saçma bir fiil;

Yapış yapış olur ki şahsen tekmelerim kimse kusura bakmasın.
dilinize kısa kısa kılların sürtmesiyle son bulacak eylem. buranın kezbanları kışın ağda yapmıyordur eminim.
o nasıl ayak baş parmağı amına koyim.

püüü.
görsel

uyar.
işte böyle resimler paylaşıyorsunuz, sonra da neden türk erkeği türk kızıyla dalga geçiyor diye ağlamayın.
görsel
görsel
görsel
eğlenceli bir aktivite.
edepsizlik yapmayın arkadaşlar anamız bacımız yazıyor şurada.