bugün

sözlükte bir kız var ve sen bunu etkilemek istiyorsun. öncelikle samimi ol kaynat adamım işte ne biliyim amk.
bayanlara yönelik başlıklar açın,
entry'lerde kadın haklarını savunun,
her fırsatta sözlük kızlarına iltifat edin,
kızlara laf edenlere ayar vermeye çalışın,
ahlaksız başlık ve entry'lere karşı çıkın,
biraz kendinizin iyi yönlerinden de bahsederseniz bakın mesaj kutucuğunuza şakır şakır mesaj yağdığını göreceksiniz.
yoktur,

kendin gibi olursun kulp bulur, rol yaparsın kulp bulur, dürüst ve açık sözlü olursun kulp bulur.

etkilemeye çalışmamak en iyisi, siz olduğunuz gibi olun, gelirse gerisi gelir zaten.
Oyle yollar cikmaza gider.
gereksiz çabalardır, yollardır.

sevgili yazar, ergen, abaza, erkek kardeşim! bu sözlük camiasına on yılımdan fazlasını vermişim. beş-altı sözlüğün temelinde entrylerim yatar. buna rağmen şu lanet sanal dünyanın lanet sözlük camiasından bir adet! evet yanlış duymadın! bir adet güzel kız görmüş değilim. aralarında en güzelinin benim kadar bıyığı vardı, o zamanlarda ben pala bıyıklı sayılırdım hesabını sen yap. canım kardeşim. bırak bu yolları, yolun yol değil! üniversiteye hazırlan, o güne kadar eline, diline, beline sahip çık! sonra bir sabah bi uyanmışsın yanında sana bıyık buran biri var. demem o ki sevgili ergen abaza erkek kardeşim vazgeç bu yoldan. allah aşkına vazgeç! yalvartma beni! huy değiştirsin! *
amuda kalkmak .
e onu da göremeyecekler zaten o yüzden uğraşmayalım , klavyemize yazık!
piç entryler girin. on tane kızı idare ediyodum falan deyin. mesaj yağmuruna tutulursunuz yeminle.
Evli olduğunuzu sakın söylemeyin.
Sözlük sözlük degil amk. Erotizm sitesi.
romantik entryler girin.

abaza gibi davranmayin. (oyle olsaniz bile)

"kiz erkek benim icin fark etmez, saygi ve arkadaslik onemli" izlenimini verin. (oyle dusunmeseniz bile)
Kendiniz olun her kızı etkilemek için olan yöntem budur kendin ol lan bu kadar iste. Zaten kızın isine gelirse başlarsınız gelmezse en azından aklıda dürüst olarak kalırsın. Başkası olup etkilemekten daha iyidir inan bana.
whatsapp istemeyin.
Dm den yürüyün. (bkz: yaptım oldu)
insan olmanın kurallarını sözlük kızı etkileme kuralı sanan ergenler sıralamış keyifle takip ediyoruz .

edit; sen ben ne diyom ona bi bak anlarsan tabi .
amuda kalkmak.
sol frame de amuda kalkın.
Açık oylayın.
sözlük kızları sözlük erkeklerinin ne olduğunu bildiklerinden etkilenmez.
Net, bence.
Seviyorsanız seri açık artılayın. Teşekkür edildikten sohbete başlarsınız. Ya da ''şu entryni çok beğendim hahaha aynen öyle'' deyip aynı fıkırde oldugunuzu gosterırsınız.
kibar ve efendi bir insan olmak.
belki sirinleri gorebilirsiniz o zaman.
moderator olun.
http://www.uludagsozluk.c...C4%B1-if%C5%9Fa-ediyorum/
ne için ?

kim için ?

ne için.

gereksizdir. yorucu olur. dışarda etkilenen yüzlerce hatun varken.
Etkilemeye çalışmamak.
Küçük sürprizlerle karşılarına çıkın. Misal, pipinizin capsini atın özelden.
bence de etkilemeye çalışmayın.
abazalık yapmayın. hepinizi öldürmek istiyoruz emin olun...
eyyorlamam bu kadar sözlük...
güncel Önemli Başlıklar