bugün

hop hop hop temas yok temas yok.
Niye hiç aramıyonuz ya?
Kızlar toplanın dedikodu var.
Aşk acısı çekenler düşüyor,

her şey iyi olunca ortalıkta yoklar.. bırakın şu aşk meşk işlerini. ikisini bir arada yapamıyorsanız birisinden vazgeçin.. kapasiteyi zorlamayın. *
Bir de gelip burada erkekler şöyle böyle diye yırtınmayın.. gidin sizlere bunu yaşatan erkeklere söylenin.. buradakiler sizin bir şeyiniz değil..

Sözüm meclisten dışarı tabi.. yalnız bu kafadaki kadınlar kendini küçük düşürüyorlar..
Sıra senin hadi üz beni.
hoppp hopp hop temas yok.
Ah cici kız , cicili bicili giyinince sen kendini bir şey mi sandın.
görsel
görsel
(img:#1980089)
Azıcık sakin olun.

görsel
Sadece güzel kızlara..

Flört etmek hobim, sevgili olmak fobim.
Evet.
Domestik ev hanimina söylemek istiyorum.

--spoiler--
Içimde bir ümit var geleceksin diyorum,
Belki çok uzaktasın bunu da biliyorum,
Kader kelepçesini elime vurdu felek,
Geleceğim demiştin ben hala bekliyorum.
Ben hala bekliyorum...
Bir şiir yazdım sana,
Bir şarkı yaptım sana,
Mutlu günüm her şeyim ah beni anlasana...
Masaların üstüne ismini kazıyorum,
Bu kahır mektubunu bin kere yazıyorum.
--spoiler--
(img:#2067053)
Herkese söylemek istiyorum. Herkes kendi değerini kendi biçiyor sayın sevgili herkes.
görsel
Sözlüğümüzün en beybi, en hanım hanımcık, en pembiş vajişli kızlarına söylenmek istenen, içten ve samimi ifadeler.

gelin; dostluk, sevgi, barış, güven, seks, pompa ve daha bir sürü güzel duygular eşliğinde birbirimize sarılalım!..
iyi geceler. Ben bazı yavşaklar gibi cinsiyetci değilim size de iyi geceler beyler
Eskiden çok güzeldiniz.
Sevişelim mi?
uludağ sözlükteki kız popülasyonu 2 3 sene önce daha iyiydi genelide gayet güzel kültürlü ve açık görüşlü insanlardan oluşuyordu şu anki durum içler acısı veya ben denk gelmiyorum eğer böyleleri var ise bir mesaj atabilirler hal hatır sorabilirler bu vesileyle tanışmış oluruz.
Sözlük kızları gerçekten kız mı? Doğru söyleyin lan, kız misinz?
Bugün yazar oldum, bir taneniz bile "ayyyy hoşgeldin kuzu kurdun yol fordun" demedi. Çok kirildim hepinize.
Bize kesinlikle inanmayın derdimiz hep cumba yatak.

Samimi ve dürüst olduğum için eksileyebilirsiniz.
"Altına don giy guzuum üşütürsün sonra." Denilmelidir. Ama şöyle bir durum söz konusudur ki asıl benim demek istediğim burdan sözlük kızlarına şudur: Lütfen! Bakın lütfen kız takliti yapmayı bırakın. Sakallarınızı sıvazladığınızı biliyorum.

Sözlükte olmayan kızlara söylenmek istenilen cümlelerdir. Sözlükteki gerçek kızlar bordo bereli gibidirler...