bugün

koca sözlüğün iki dakikada yonjaya çevirildiğini gözler önüne seren başlık.
ya da değil, anlamadım.
yumurta yapıyordum ben zaten.
haşlanmış.
--spoiler--
cirkinde olsak sana vermeyiz. whatsapp icin numaramizi yani.
--spoiler--
bir kız vardı sözlükten tanıstıgım internet uzerinden konustugum. harikulade bir şeydi. öyle böyle degil. cok güzel kızdı. yani sözlükte öyle kızlar da var. ayrıca her kız kendine göre güzeldir. ama bazıları da gercekten cok cirkinler. gel gelelim o kız şu anda silik görünüyor. yani sözlükten bir harikulade geldi de geçti. işte öyle yaa.
tatlı bir yalandır.
Bunu diyen şahısa "ne oldu bi tarafına mı battı kardeşim, sana ne?" diye cevap verilmesi gerekir.
Eğer amaçları kız tavlamak ise araştırsınlar, var daha iyi siteler!
Kime göre çirkiniz?
Sen neye göre yakışıklısın?
Hadi Dağılın şimdi...
kendime baktığımda, tek örnekten genellersem, gayet doğrudur.
hani lan ben çirkin kız görmedim nerdeler *

çirkin ya da güzel olarak nitelendirmek çok saçma neye göre kime göre ya da velev ki çirkinler ve burdalar o zaman demezler mi yarram sana ne diye.

ayrıca kızlar sizde aaa ben güzelim beni görmemiş yazar beyanı gibi saçma seylerle oltaya gelmeyin, gerizekalı mısınız amk her boka atlıyonuz sazan gibi.
Çirkin olmasalar zaten sizinle aynı ortamda neden yazsınlar dedirtir.
(bkz: ya hep ya hiç)
Zavallı ve reddedilmekten nasibini almamış insan beyanı.
güzellik çirkinlik bunlar fani şeyler.sözlük kızları insanlığa faydalı olmak için buradalar.
guzeller neredeyse toplanin gidiyoruz. zaten buralar karabayira döndü .
(bkz: kız var dediler geldik)*
katılmadığım önermedir. neden derseniz çirkin kızlar buradaysa demek ki çirkin erkekler de buradadırlar. çok güzel kızlar var sözlükte ve tabi kendimden bildiğim üzere yakışıklı erkekler de var.
niye dalga geçiyosunuz ki ama, allah sizi de öyle yaratsaydı nolcaktı ha?

evet dışarda kimse takmıyor, burda sabahtan beri aldığım mesajın haddi hesabı yok. bir yandan pm kutum yanıyor bir yandan nickaltım yanıyor, bir yandan açtığım başlığın altı kaynıyor.

burda her şeyde bir yanma ve kaynama var. ama dışarda bi bok yok.

bunu bize çok görmeyin. ühü.
(bkz: yazarın sözlük kızlarını tespit etme çalışmaları)

edit: hepsini gördüm mü? nerenden atıp tutuyosun. hadi şimdi ikile.
güzel kızların okuma yazması olmadığını güzellemekte olan hede. aristo'yu kıskandıran düz mantık bu olsa gerek.
bizi pek ilgilendirmemesi gereken bir durum.

burası çöpçatan sitesi mi yahu.
doğru bir tespit. ama sözlük kızları olarak hepimiz çirkin olsak da gereken ilgiyi görüyoruz abazancanlar sağ olsun.
Burası sevgili yapma sitesi olmadığından pek fark etmeyen olay.
hanım yazarları görememiş kişi yanılsaması.

(bkz: çok güzeller pampa)
yanlis bir tespit. öglene kadar ders bos oldu icin burdadir belki.
çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır. her bakımlı kız güzeldir.
not: en azından benim için öyleler, çünkü onlar bu dünyanın en güzel çiçekleridir...
daha güzeline denk gelmediğimden doğrudur. giderleri de yok aynı zamanda.
Genel olarak dogru bır onermedır. 1 senede 1 güzel kız görme ortalamasını yasamıs olmak bunun en buyuk ıspatıdır.