bugün

Sözlük kızları açısından üzülesi durumdur.

Kaybedilen şey = (bkz: #46535550)
Oğlum nasıl itici bir çocukmuşsun yaaa, yeminle kardeşim falan olsan çok döverdim sırf tipten.
Sözlük kızlarının eksilediği durumdur.

Benim mi suçum amk.
sadece ve sadece kardeşimize tipten 20 yıl verip, sonrasında istifa edebilmek için sıfırdan hukuk okuyup, sınavlara girip, atama bekleyip, sonrasında hakim olmaya razıyım..

şu dilli poz için zaten koğuşa da atmam, 5 sene hücre hapsi verirdim.
Sözlüğe girerken yanımda poşet bulundurmaya başladım, insanın ne zaman kusmaya ihtiyacı olacağı belli olmuyor.
Gözlerinkerhanesi v31.
Öss'yi kaçıran nazif'e benziyor la.
Hadi yine iyi artı oy kastınız kerkenezler sizi.
evlenmek istese gel bubamdan iste diyecek yüzlerce kız hayranı olan zevat. siz bakmayın eksi yediğine falan özelde kimbilir kimlerle sohbet ediyor. aslında bu çocuğu takdir ediyorum saman altından su yürütmüyor neyse yazıyor. sanaldan değil reelden kendine uygun cidii evlenmek isterse ben ona kız bulurum hemde zengin paralı pullu gerekirse gider isterim beni görüp kız vermeyecek adamı neyse..
görsel
Amma seviliyormuşsun sözlükte, sana laf edince en çok beğenilen entry'lerime girdi. Bence hep memeli göt başlıklarına yazıyorsun diye oldu.
Sevgili frank lucas zaten an itibariyle 10 gündür sözlüyüm.
Aynen öyle kardeş.

Bir hakikat.
En son sözlük kızının biri dudağım kanadı demişti, at bakim balım dedim üstten çekmiş ki meme çatalı da görünsün diye. Sözlenince telegramdan engeli çaktım tabi. Olur olmadık yerde mesaj gönderir şimdi diye.

Bir realite.
çok şükür kaybetmişim dedirten bir görsele denk geldim.