bugün

görsel
sılaya benzeyenler tarafıma mesaj atsınlar gerisi aramaya devam.
şöyle güzel gülüşü olsun;

https://media.giphy.com/m...a/9dHe1fksLWgDK/giphy.gif
Hayalleri bradd pıt ama bunu belirten yurdum kadini acı ama gerçek.
Adam gibi adam
Sahiplenici
Erkek olduğunu hissettiren
Sözü muteber
Zeki
Kendi işinin sahibi ve iyi geliri olan
Cesur
Pinti olmayan, cömert
Kıskandığını belli eden
Mutfağa karışmayacak
iyi şoförlüğü olan
Ağır
Kiloca da ağır
Sekse düşkün
Dışarda yemek yemeyi sevmeyen
Benimle uzun mutfak alışverişi yapabilecek

Bir evlenmelik bey isterim.

Edit: yaşı kesinlikle benden büyük olmalı. Çoluk çocuk avutmak olur diğer türlüsü. Kendinden küçükle birlikte olan kadın yokluktadır.
sevebilen ait olan normal.
Kriterleri okudukça ben erkek halimle böyle adam var ise gelsin beni bulsun diyorum o derece imkansız durumda ve yokluktasiniz hanımlar.
eşiyle video oyun oynama ve hesap ödetme olayı muazzam derecede ilgimi çekti. pro lol oyuncusuyum varsa anlayan tartışalım...
Mumkunse zengin olsun. Paranin erkege getirdigi guc bi baska oluyor durusu konusmasi hali tavri degisiyor bi guven geliyor o guvende beni huzurlu hissettiriyor.
bu işler sipariş vermeye benzemez...
Sigara-alkol-esrar-kokaini olmayan, metal müzik seven, tercihen en az bir enstrüman çalabilen ve ikizler burcu olan, yabancı dil bilen, feminist, dinsiz ve hayvansever tiptir.
adam kelimesinin hakkını verebilsin yeterli gerisi teferruat.

ha götü güzel olur o zaman dadından yenmez.
Geniş omuz uzun boy , dagınık kumral saç , hafif kemikli yüz yapısı bide dürüst samimi espirili olursa tadından yenmez.Afiyet olsun
Bugün Allah için ne yaptın derler ey bu uçuk kriterleri dizen sözlük hanımefendisi sen bu kriterleri hak edicek ne yaptın demezlermi adama derler.
Kısaca nickimi yazmanız yeterliydi kızlar .
Sözlük kullanan kadınların demek istediniz sanırım .

Uzun , beyaz tenli, şaçı kaşı kara, sakallı.
Sanattan anlayan, işini iyi yapan ve sorumluluk sahibi.
Anlayışlı , hoşgörülü ve kültürüne sahip çıkan .
Sigara kullanmayan.

Var böyle biri ama akrep erkeği .
Öyle uzaktan uzaktan hiç konuşmadaaan.

Benden de haberi yok biraz öncede biir sürü kız takip etti .

Tşk hayat.
Var Zaten hayali liste kurmaya gerek yok. Sorun liste yapmak degil sorun onun benimle evlenmeyecegi.......

Edit: tamam hadi betimleyeyim,
Evi arabasi yok zayif orta boylu asiri yakisikli degil ama gulunce bayilasim geliyor oyun oynuyor henuz mezun degil. Bu kadar. Evlenmeyi birak konusmuyoruz bile mk.
zengin,parası çok,geliri iyi,hali vakti yerinde,durumu düzgün erkek.
(bkz: ben)
üzgünüm kızlar evliyim boşuna mesaj atmayın.
Eski sevgilinin umduğu, temsili:

görsel

Gerçekte olan, temsili:

görsel
Biriniz de yakışıklı olsun deyin de samimiyetinize inanalım amk.

Şahsen o sayılan özellikler öyle bulunmayacak şeyler değil, hepsi olmasa da çoğunu sağlayan vardır da burada muhtemelen -de siz ne vaadediyorsunuz bu tipteki erkeklere?

Şimdi şurada şöyle olsun böyle olsun, biraz da suyundan koy diye konuşan hatunun beklentileri doğrultusunda kriterleri de değişirse ne olacak? Daha iyi kriterlerde birini bulduğuda mevcut olanı sepetleyeceksin gibime geliyor.

Samimi değilsiniz, bu yüzden bu tipteki erkekler muhtemelen size bakmayacaktır, üzgünüm.
tek haneli iq sahiplerine bak sen .
Nelerde istiyorlarmış .

bacım tek varlığın ve var olabilme yetin iki adet meme bir adet vajina ?
ağzı , eli , ayağı aylık 1500 geliri olan bir insandan fazlasında nefes alamazsın gelmiş burda bidibidibidi.

Hem evlenmek ne lan ?

kezban hayalleri işte .
Neyse ilerde birgün eşin kıllı göbeğini terli terli beline dayadiginda bu yazdıklarıni hayal edip orgazm olmaya çabalarsin sakla bunları .
Guvenilir ve kafa dengi bir adam.
Okudum, artırıyorum.

-fiziken benden büyük olmalı, güçlü olmalı.
-kilolu olmamalı, kas yığını da olmasın ama fit olsun.
-mesleği olsun. Çalışmayı sevsin. Kimse tembel insandan haz etmez ya da ben öyleyim.
-sohbet etmeyi bilsin. Ağzı iyi laf yapsın.
-dışarda aslan evde kedi olsun olsun.
-kavga falan ettiğimizde eger hataliysa ozur dilemesini bilsin. Ben hataliysam altindan girer ustunden cikar affetiririm kendimi zaten.
-sahiplenmeyi bilsin, disarda bir problemle karsilastigim zaman eşimin bunu halledecegini biliyim.
-ahlak sahibi olsun. Kotu aliskanliklari olmasin.
-cocuk yetistirmeyi bilsin.
-verdigim degeri almaliyim.

Simdilik bu kadar yeter.
Şimdi ben yukarıdaki erkek tipiyim desem hiçkimse inanmaz. Ama öylryim cidden.
paralı erkek.