bugün

galiba bu şartlarda yapılması gereken durum.
hem iyi vakit geçirmek hem de sol frame aksın diye uğraşıyorsun, trollük yapmıyorsun, çabalıyorsun ama ne destek veren var ne de anlayabilen... galiba en iyisi eleştirileri umursamadan yazmaya devam etmek olacak her yazarın yaptığı gibi... geç bile kaldım hatta. artık eleştirileri umursamadan, format ve saygı dahilinde keyifle yazacağım. yapacak bir şey yok.
en doğru karardır.

-gün içinde sözlükte bakınırken, en az 10 sefer '' lan benim ne işim var burada,burası ne kadar aptal bir yer '' diyorum. fakat malum 9-6,pc başında bir işim oldugu için can sıkıntısından yazıyorum işte.

-misal bu sabah. kahvaltımı yaptım,çayımı aldım. sigaramı yaktım oturdum pc'ye. ohhh miss..

iş güç hafif.açtım sözlüğü. yok true şöyle,yok yazarların erikleri,yok portakalları.. dedim ki '' hay amk porsuk ne işin var burada'' bir yanım ''sen de trolle amk sözlüğünü'' diyor diğer yanım ise '' az cok düzgün entry giren insan var. ben de o sınıfta kalayım'' diyor.

velasıl hiiiç uğraşma,rahatta kal.

-lakin, sikine takmayıp trolleyenlerden mi olacaksın yoksa güzel konulara mı değineceksin.

eğer seçimin ikincisi ise '' sevgiliyi öpmeden önce dudaklara zamk sürmek'' gibi başlıklardan uzak durman gerekir.
Uğraştığı şeyde seni donuzladım, bunu donuzladım, diğerini donuzladım v.s
O kadar uğraştım ki sözlük için. sırf iyi olsun diye didindim durdum, korudum, kolladım, sarıldım, öptüm.. Sonunda üzülen yine ben oldum.
birkaç gündür uğraşmadım, yoktum. ne Ben bunun farkındaydım ne de siz.
yıllarca verilen emeğin karşılığında sadece ufacık bir saygı bekleyip onu bile elde edemediğini görmüş yazarın verdiği karar.
daha 10 gün öncesine kadar biri sadece benimle uğraşmak için sözlüğe giriş yapıyordu. sabrettim, hata yapıp küfretmedim. istediği buydu.
sırf yalnızca övmeyip aynı zamanda yeri gelince eleştirildiğim için haksız biçimde bana düşman olunan sözlükte tek istediğim bana saygı gösterilmesiydi. yapılmadı. şahsıma ve anneme küfredildi, tahrikler, tehditler arka arkaya geldi. kendi hatasıyla yüzleşmeyi egosu reddedenler bana alaycı davranıp hedef saptırdı, üzerime geldi.
ben yine yazarım, yeri gelir bilgi entrysi girer, yeri gelir aklıma gelen ilginç durumları paylaşırım. ama artık hiçbir şey beklemiyorum. artık herkesin yaptığını yapıp eleştiri falan da kabul etmeyeceğim. tek başıma ayakta kalmaya devam edeceğim. yoruldum, evet, ama başka çare yok. devam etmek gerekiyor.
keşke böyle olmasaydı ama bunu ben istemedim ve hak etmedim.
al açılan başlığa bak.

(bkz: icardi1905 in sözlüğü bozması)

altında da göremediğim 4 tane entry var. yani eleştirdiğim için bana düşman olmuş tipler bana yeni bir yol bulup saldırıyor. benim suçum ne burada ?
karşılaşılan bir sürü haksızlıktan sonra verilen karar. kimse iyi niyeti hak etmiyor. artık lattemi içer kafama göre yaşar, yazarım. yetti be.