bugün

sanki anneleri yokmuşcasına bir et parçası ya da araç olarak bakmalarıdır. Rahatsız edicidir.
benimki 90 derece tepeden,hunharca.
bazı elit yazarların harici genel olarak biraz öküzcedir.

hiç sorma kız sözlükten biriyle çıkmayacağım artık sanırım. zaten kaldırma güçleri de yok. neyse.
Romantik, sevecen ve birazda arsız bir şekilde olan bakış açısıdır.

Şaka maka size böyle ithamlarda bulunan kişilere basın donuzu, sizde rahatlayın, bizde....
70 derecelik açıdır. Malum boy ortalamanız biraz düşük.
Trigonometriden anlamayanlar bakmasin mk, aciyi tutturamiyolar sonra.

Geometrik bir olcumdur.
mesaj attin mi iyisin,
atmadin mi egonu .ikim olur.
kadınların tınlamadığı bakış açısıdır.

direkt ölsünler. oturup tartışmaya bile gerek yok. kadını kötüleyen her erkek ölsün. 40 kez tekrarlayın. ölsün, ölsün, ölsün...
(bkz: sözlük kadınlarının erkeklere bakış açısı)
Kadınlar çiçek tir böcekk tir bitki dir.
vertical.
Biz şahsen dürbünle bakmayı tercih ediyoruz.

görsel
Hayvanca olduğu kesindir. sizlerle evlenecek olan kıza acırım.
balık et olayından şey ettiğim için horizontal.
Öncelikle herşeyden önemlisi bir insanın kalbi, yani iç güzelliği olduğundan bakış açım bu yöndedir. Tabii benim gibi vücudunun temiz olmasına dikkat ediyorsa (gerçi çoğumuz ediyoruz ama bu gerçekten önemli benim için) ve bakımlıysa (temiz olmak, üstüne başına dikkat etmek Vs.) tadından yenmez. Hemen evlenilmesi gerekendir.
Her şeyi erkekten bekleyen insanlar olması. Erkek girişken olmalı, erkek öz güvenli olmalı, erkek atılgan olmalı.
-Peki ya siz?
-Yaa biz kadınız ama.
Cinsellikten başka bir işleve sahip olmamayı tercih edene cinsel obje, hanımefendiliği tercih edene hanımefendi olarak bakmaktayım.
kavaşe gözüyle bakıyolarmış galiba.
kavaşe ne demek bilen var mı?
iyi insanlar.
görsel
karsima hic cikmadiklari icin bir sey diyemem harbi varsa yazsinlar bana.
görsel
görsel
iç acılarının toplamı olan zaviyeden bakılması gerekir.
onlar da bizim gibi insan sonuçta. burada aynı platformda yazıyoruz. saygımız sonsuz kendilerine. kimisi çok iyi yazıyor, kimisinin daha pişmesi lazım. aynı erkeklerde olduğu gibi... kimse ile bir problemim yok. kendilerine iyi yazmalar dilerim.