bugün

görsel
delici bakışlara sahip bir o kadar da seksi gözlerdir. düşen hanımlar dm ye gelebilir.ewed
elitte polonun gözü lan bu nerde görsem tanırım ağlak necmiyi.
görsel
Bu ne lan hepiniz karı gibisiniz.
Çıplak mı bu ?
kahverengi ve elamsı.

açık havada görebilirsiniz *
siyah diyeceğim ama siyah göz yoktur diye linçler yiyeceğim. Çok çok çok koyu kahve diyeyim bari.
görsel
Halı sahada gözceğezime top gelmişti. Şükür düzeldi ama bi ara cyborg gibi dolanıyordum
heee işte böyle başlıklar açın, bana ne abi sözlük erkeğinin orasından burasından.

kahverengidir.
görsel
(img:#2126017)
Anto çayında ne vardı abi senin? Göz diy başlıkta göz.

Hadi göz atın buraya. Gözü yiyen atar.
Anto bunamiş. Anin goruntusune atacagi fotoyu sozluk erkeklerinin gozleri basligina atmis heheh.
Zümrüt yeşilidir.
gözümü değil gözümün gördüklerini attım size kekolar. illa herşeyi açıklamam mı lazım size bilale anlatır gibi?
Bilal ben anlamadı bunu.

Senin göz değil telefonun gözü oluyor aslında ama sen bilirsin yine de. Derin felsefik gözlerinin hatrına verdim şukunu.
anto amca vesilesi ile burada genel bir soruna değinmek istiyorum. sorun başlıklarda konu dışı görsel yüklenmesine dair. mesela sözlük kızlarının fotoğrafları başlığına tıklıyoruz, yüklenen görselde sözlük erkeği çıkıyor. ya da tersi. sözlük erkeği göreceğiz diye ilgili başlığa giren sözlük kızıyla ile karşılaşıyor mesela. sözlük erkeklerinin gözlerine tıklıyoruz baklava, çay falan çıkıyor. yani böyle irrelavant görsel yüklenmesi güzide sözlüğümüzün kanayan yarası. bunun önüne nasıl geçilebilir? görseller başlık ile uyumlu değilse o görseli yükleyen arkadaşımız çaylak yapılabilir. yani sözlük yakışıklarının fotoğrafları başlığında tipsiz birini görürsek çaylak olması söz konusu olması gerek gibi.
nerde bu derdinizi sikeyim butonu
heh burdaymış;

(img:#2126023)
ooo sözlüğün merici de damlamış.
Gözleri aşka gülen bir çift göz ama ne yazık ki karşı taraf miyop.
Yeşildir.
Aha şimdi kel adam da gelecek.
Sıradan adam: Eminem sen misin?
Yeşil gözlüyüm.kirpiklerim uzun.
Ulan millette ne gözler var beee.
kahverengiiii.