bugün

bu kıymetli oksicen israflarının entirilerini okuyup inceledikten sonra sözlük kızları olarak vardığımız kanıdır efendim.
niye mi?
anca putfolla ilgilim olsun efendime söyliyim aleksis teksasla ilgili olsun yok adriana limanın memeleri bacaklarıyla ilgili olsun entri giriyorlar.
siz hiç atomuman ilgilim bir entiri girerken gördünüz mü bu abazaları?
-yooğ.
beklentiyle ilgilidir, ben sözlük erkeklerinden bişey beklemiyorum, o yüzden gördüklerim beni şaşırtmıyor. siz de öyle deneyin.
(bkz: yazan klozet)

ehhe şaka şaka*
doğru olmayan önerme. arada gayet iyi insanlar var.
doğrudur.. amk ibneleri gitse de bütün kızlar bana kalsa..
Bok bok bok.

aslinda hepimiz ayni bokun lacivertleriyiz.

Genelleyen kimseleri önyargili ve suizan besleyen tipler olarak gorurum ve oyle kimseler cikarlar genelde.
haklı kanı.
ah, o erkekler ve tecavüz edilesi popoları...

yazan: bir sözlük ibnesi.
faşist bir sözlük kazının (bkz: sözlük kızı) düşüncesinden başka bir şey değildir.
peki bu koku nereden geliyor?
YALNIZLIĞIN ETKiSiNDEKi DiŞi YAZAR ÖNERMESiDiR.
olur, bu da geçer .
arayıştaki yazardır.
(bkz: sana ne lazım abi)
sözlükte ki paçozlaşmaya karşı savaş açtığım da bunun cephesini bir cinsiyete dayamadan yapmıştım, cinsiyetçilikle bir boka varılmaz. velhasılı kelam ortada ki rezillik, kızların ve erkeklerin el ele inşa ettikleri bir ortamdan başka bir şey değil.
tıpkı kültürümüz, ekonomimiz, doğamız gibi kadın ve erkek her güzel olanı el ele boka çeviriyoruz.
evet bok değilim. şeklinde yanıtlanabilecek hede.
Bok olmasınlar zati. Iiiyk iğrenç.
Bacım aradığın şey wc de. Vallaha bak.
haklı sözdür.
Bastırılmış cinsel dürtülerini, aşırı iğrenç ifadelerle şuursuzca sözlüğe kusmaktan çekinmeyen, bu halleriyle paçalarından rezillik akan, bazı sözlük erkeklerinin içinde bulunduğu tiksinç durum.

Meraktan soruyorum.. Hayatınızın tek gayesi bir çift meme, vajina veya popo hayali kurarak yaşamak mıdır..
Avukat 0 0 7 ve kitap kurdu, bilgili erecto’ nun çürüttüğü iddia.
--spoiler--
meraktan soruyorum.. hayatınızın tek gayesi bir çift meme, vajina veya popo hayali kurarak yaşamak mıdır..
--spoiler--
evet. başka soru?
Rica etsem sen hariç der misin ?
Beni tanıdılar siz kaçın.
ben iki bokum.
Yahu ben ne yaptim marketteydim.
--spoiler--
bastırılmış cinsel dürtülerini, aşırı iğrenç ifadelerle şuursuzca sözlüğe kusmaktan çekinmeyen, bu halleriyle paçalarından rezillik akan, bazı sözlük erkeklerinin içinde bulunduğu tiksinç durum.
meraktan soruyorum.. hayatınızın tek gayesi bir çift meme, vajina veya popo hayali kurarak yaşamak mıdır..
--spoiler--

Bu soruyu Kendi adıma cevaplayayım: kadından kadına değişiyor bu sorunun cevabı. Eğer kadının tek olayı güzelliği ise kadınla ilgili tek düşüncem aynen o yönde oluyor. Aksi takdirde o kadınla dünyaları konuşur, o kadına dünyaları veririm. Bana değil, karşımdaki kadına bağlı bir olay yani.
meraktan soruyorum.. hayatınızın tek gayesi bir çift meme, vajina veya popo hayali kurarak yaşamak mıdır.. neyse ben koyayım; soru işaretini?
evet, hayatımızın tek gayesi bir çift meme, vajina veya popo hayali kurarak yaşamak.
mümkünse kezzo olmaması, kendini satın alınan mal gibi sunmaması, aşkitom aşkım diye konuşmaması, kocan kadar konuş havalarında olmaması.
ne var yani, bizim hayatımızın tek gayesi bir çift meme, vajina veya popo hayali kurarak yaşamak değil de bir çift testis penis peşinde koşanlardan mı olmamız?

insanın bu hayali bir çift meme, vajina veya popo isteği olmasaydı insan denen canlı yeryüzünde olmazdı. bu kadar vajina meme popo düşmanı olmayın.
moda sanat teknoloji bilim yaşam denen süreçte aklınıza ne geliyor ne yaşıyorsanız meme vajina popo eseridir.
meme vajina popo olmasaydı hala önümüzde yaprakla geziyor olurduk. meme vajina popoyu örtmek için yılda 3 trilyon dolar harcanıyor.
meme vajina popoya ulaşmak için dünyada erkekler kaç trilyon dolar harcıyor haberiniz var mı?
internet denen iletişim sosyal medya testis penise ulaşmak için değil de meme Vijina popoya ulaşmak için ortaya çıktı. ulan tıp bile erkek hastalıkları diye değil de kadın hastalıkları diye bölüm kurdu.
neden meme vajina popo bu kadar değersiz sizin için?
sözlük erkeği olarak tabi ki bir bok değiliz. kendini bir bok olarak görenler bununla övünebilir ve bizlere "bunlar bir bok değil" diyebilir. doğru da söylerler, bizler sizler gibi bir bok değiliz.
haaa! şey de kalmıştık.
hayatımızda en değerli şey meme vajina popoda...

neyse, devam edelim. meme vajina popo diye basite indirgemeyin. gelişmiş ülkelerde bile meme vajina popo çok kıymetlidir. aynı zamanda da masraflıdır.
mesela pek dikkat etmediniz veya habersizsiniz (tabi ki sizler meme vajina popo ile değil de testis penisle ilgileniyorsunuz) ingiltere abd avustralya'nın öne çıktığı 3 kıtada ülkelerde meme vajina popo sahipleri ayaklanıp “Bloody Disgrace: Stop Tampon Tax” feryatlarıyla kanlı orkitlerini parlamento binalarının duvarlarına kapılarına asıp taxetampon protestoları yaptı.

hijyenik pad deyip geçmeyin. hijyenik padlerden fransa %20 vergi alıyor, ingiltere %17.5 dan %5.5'e düşürdü ama orada da isyan bitmedi. avustralya %10 alıyor. bizde ne kadar vergi aldığı önemsiz %18 ama %180 alsa da kimse ağzını açıp bir şey demez. kanada %5 alıyordu vergiyi kaldırdı.
dünyada ilk defa iskoçya 2020 yılında hijyenik kadın pedini ücretsiz yaptı. iskoçya'da yaşayan kadınlar, artık eczane, gençlik merkezleri ve sosyal tesisler gibi yerlerde tampon ve hijyenik pedlere ücretsiz olarak erişebiliyor.
iskoçyanın nüfusu 5.5 milyon. yarısı kadın 2.5 milyon. adet olanı 2 milyon diyelim. yıllık maliyeti (2020 yılı için) 31 milyon dolar. galiba bu rakamın içinde alınmayan vergiler, ücretsiz hijyenik pad dağıtımında nakliye saklama depolama ihtiyaç sahiplerine ulaştırma vb süreçlerinde maliyetler (mekan insan bazında) eklenmiş olmalı (alçak gönüllülük yapmayacağım, bir habere konu olan bir proje işletme vb rakamı duyunca çok iyi maliyet analizi yaparım) dediğim gibi meme vajina popo diye olayı basite indirgemeyin.
biz meme popo vajina için bir bok olmuyoruz. meme vajina popo bizim için çok değerlidir. ona bok olanlar yakışmaz zaten.