bugün

A: % 1 lik kısmı bilgi paylaşma
Amaçlı.

B: % 10 görsel paylaşımı (foto, karikatür,gif ) vb.

C: % 30 hayırlı bir kısmet.

D: % 9 sadece izlemek.

E: % 50 meme vb.

Bu istatistikler göz önünde bulundurulduğunda meme asıl amaç olarak ortada kendini belli etmektedir.

Doğru cevap: e şıkkı.
arasıra sevişebilecek güzel dostlar kazanmak.
eğlenmektir, en azından benim öyle. Ne şekilde olduğu önemsiz.
bilgi alışverişinde bulunmak ve insanlara faydalı olmak.

başka bir amaçları yoktur.
(bkz: meme)
görsel
işten fırsat buldukça oyalanmaktır.
yazıyorummm, öyleyse varımmm...
farklı amaçlar farklı insanlar hiçbirinin hiçbir önemi yok.
yazarak tatmin etmekse ben öyle birisi değilim yazmak için zaten yeterince kağıt ve kalemim var.
satırlara yazacak kadar cesur değilsem sadırlara yazacak kadar korkağım.
mülayim ikilemde kaldık.bizim amacımız sözlük erkeklerinden farklı.bu seferde millet erkekliğimizi sorgulamasın.aşağı tükürsen sakal,yukurı tükürsen bıyık.biz karşıya tükürelim.
"yasak et kesmek" tabirini uygulamak olabilir.
ilk geldiğimde kendimce iyi şeyler yazmaktı. Sonra kızlarla muhabbetler başladı. Meme fotoğrafları beynin yer değiştirmesine neden oldu. Ülkenin 3 1 yanından memeler akın ediyordu. Whatsapplar skype kameralar ağlıyordu. Dışarda buluşmalar da oldu. Bi ara aşk da oldu tabi ve yaşandı bitti saygısızca. Bu şarkının devamındaki sözleri herkes bilir. Neyse sonra her türlü boktan şey görülüp sözlüğün dibine vurulduktan sonra ilk başa geri dönüldü. Okuyup yazıyorum işte başka bi amaç yok.
cevap veriyorum;

h: hepsi
(bkz: seks)
görsel
Bazıları için Kız düşürmek.
sözlük kızı sikmek değil. götünüz kalkmasın.
Entry girmek olabilir.
Ben kendi adıma soyliyeyim, boş zamanımı dolu geçirmeye, kafamı dağıtmaya, bilgilenmeye ve bildiklerimi paylaşmaya çabaliyorum.
olmadığı ama olmak istediği kişinin rolüne bürünmek.
-sürekli sikiş sokuş muhabbeti yapanların %90'ı bakirdir.
-siyasi analiz dehası olanların tv'de izledikleri tek program survivordır.
-sosyalim mesajı verenler ise en garipleri. gün boyu yabancı dizi izleyen bir sözlükçüsün amk neyin sosyalliği. jon sınow siksin sizi.
keko eleştirmenliği.
duygusal boşluklarını doldurmak.
Nefes alanları teşhis etmek.
Dışarıda olduğum adamı burada olacaksam ne sikime buraya geleyim. Gider batak oynarım kahvede mınıskim.
Tum cikolata fabrikalarini bu gece bombalayacagim. Kasinma sen de. *
vakit öldurmek.