bugün

Hayatınızda değişiklik istiyorsanız; Soda şişesine oturup 10 dakika bekleyin.
Abaza olmayın, adam olun adam.

Adam gibi adam nerde adam bize biri rast gelmeeez.

Dur konu karıştı.
görsel
Yine gurular toplanmış hayat dersi veriyor.
Atılgan olun dostlarım, girişken olun. Korkmayın. Demek istediğim hırslı olun, dağları taşları sikin değil. Pısırık, özgüvensiz olmayın.

Eğer atılgan olmazsanız, beş para etmez işlerde çalışır, üç kuruşluk değer görmezsiniz.

Devir karanlık.

Karı kız manita işleri boş olm. Hepsi boş. Sonu yok. 60 yaşındaki adam da am istiyor, 15 yaşındaki osbirci ergen de... O yüzden hırsınıza kurban gitmeden güzel bir yaşama sahip olun. O zaman karı kız zaten gelir. istemeseniz de gelir.
Korunun.
Adam olun ,delikanlı olun,ahlaklı olun dininize bağlı olun gerisi boş.
Çok önemli ve kısa, okumanızı tavsiye ederim.

Kim olursa olsun, kaç günlük veya yıllık insan olursa olsun karşı tarafa adadığınız vaktin, değerin, olanakların ve en önemlisi mütevazılığın karşılığını alamadığınız an mesafenizi çekin. Düşünmeyin bile.

unutmamak gerekiyormuş, ben de hatırlamış oldum *

ben kaçar sözlük.
Teşekkürler kardeş hemen gidip bu yanlışımı düzelteceğim, hem sözlük kızları beni düşürmeye çalışsın aq..

Dinlenmesi gereken tavsiyelerdir.
Kimseyi çekemiyor adam anlayın artık.
kendi himmete muhtac bir dede
nerde kaldı başkasına himmet ede.
Gözlerinizi ve ellerinizi, bir de o kopasıca dilinizi kadınlardan çekin! Ya da kestirin olsun bitsin, kendi cinsinize ilgi duymaya başlamak da seçimler arasında kodumun malları.
iki gün pm den konuştuğunuz kıza hemen borç vermeyin.
ilk önce reelde buluşun. Tanıyın birbirinizi.
samimice yazıyorum:

- biri çıkmış (bkz: ingiltere nin solundaki ada)'dan olduğunu her üç entriden birinde belli eder.
madem bunu kullanacaksın belli etmeden yap, konu oralara buralara gelsin çaktırmadan söyle amenna... sen şuradasın buradasın diye kimse üstüne atlamayacak...
handikapı... yarın bir gün senin olduğun yerden daha fazlasını yaşamışını yaşamış biri seni itin götüne sokar davaro gibi... öylece kalırsın... o asıldığın kadın milleti salak değil merak etme!

- kimi çıkar performansı ile övünür... bildiğin dümdüz yazar... bilmem kaç posta attıydım da, sabaha kadar seviştiktikçe...
olm ben de bunu ergen iken yapıyordum kabül!
çaktırmadan vereceğin mesajı net ve direkt vermek..
olmuyor lan işte... o karı milleti "ooo beybi 5 posta giden adammış!" diye vermeyecek sana... gerizekalı göründüğünle kalacaksın. verebliyorsan aynı mesajı 5.-6. level alttan ver... inceden olsun.

- kimi çıkar bilmem kaç santim der...
özgüvenine diyeceğim yok... ama hiç bir hatun "oo bundan 18 cm mal varmış, gidip ilk fırsatta vereyim" demez...

yargılamıyorumda... ergen falan ben de yaptım lan aynısı yabancı date sitelerinde.
basamak atlamak gibi geliyor ya sana... anlamaz karşımdaki bir an önce anlasın diye... hah işte onlar bir basamak öndeler zaten merak etme.

ima denen bir kavram var ya... onu kullan... kullanan kullansın beyni yettiğince.

bunları 30 yaşında bir erkek hayatta yapmaz mesela...
bunu bir erkek biliyorsa hatunlar haydi haydi bilir.

av-avcı gibi bak olaya...
olm avını tanımıyorsan avcı olarak şansın yoktur senin orospu çocukluğu yapıp bir dağ keçisini dürbünlü tüfekle 2 km mesafeden öldürmedikten sonra.

av-avcı ya olay... koku alma duyuları, içgüdüleri, eğitimleri vs senden benden bir ton önde.

ve bir kadın avlanmaz... tavlanmaz...
sen "ulan şöyle bir kız tavladım" dersin de...
seçici olan onlardır... aslında ne mutlu sana o hatun yeşil ışık yakmıştır.

kimi çok bilmiş vs diyecek içinden, yaşı genç olan... ama halbuki olan bu.
bunu bizim öğrenmemiz 10-20 sene alıyor. birde bu hatun milleti sana bunu öğretmiyor.

haa ne diyordum.... imam hatipler kapatılsın.
Kulak arkası edilmesi gereken tavsiyelerdir.
Kim okucak bunu aq şimdi?