Sözlük popülasyonuna bakınca direkt anlaşılan durum.

Erkeklerin, çoğunlukta ve baskın olduğu her ortam. huzursuzluktur, kargaşadır, düzensizliktir..

tıpkı bir kanser hücresinin sağlıklı bedeni, kontrolsüzce ele geçirmesi gibi düşünün.

Karşı cinsin değerlerini, duygularını hiçe sayma, bencillik, ukalalık, vs.. vs..

Uzun uzun yazardım ama buna çok da gerek duymuyorum. Çünkü buna değmezsiniz..
En sonunda Zalbert karısına "verhaba" tadında foto salacağım düşüp bayılacak ve tüm sözlüğün namusunu kurtaracağım.
Artık yeter. Erko kuşkolar bu kadar da gömülmez.
doğru söylem, biz erkekler sözlüğün kanseriyiz.
aslına bakarsanız kanser (erkek yazarlar) vücudun (sözlüğün) ölüme karşı bir tepkimesidir. malumunuz, kanseri (erkek yazarları) hücrenin (sözlüğün) yapısının bozulması diye kabaca tarif edebiliriz. kanser bir süreç ve tümör bir sonuçtur.
ne olursa olsun kanser olan hücreleri (erkek yazarları) savunma sistemimiz (sözlüğün modları gammazları vs) bu hücreleri düşman-zararlı olarak görüp yok etmeye (sözlükten silik yapmaya) çalışmaz.
ölüme karşı (hücrenin oksijen ihtiyacı başta olmak çıkardığı adenozintrifosfat/enerji vb konulara girmeye gerek yok) işlevselliğini devam ettirmek isteyen hücrenin dönüşümünün yansımasıdır kanser.
ister tek bir hücre olsun veya bu hücrelerin devinimi olan doku organ sistem organizma-canlı bir yaratık olsun enerji üretemediği son ana kadar (son nefesine kadar) yaşam için kendini yeni şartlara adapte edebilmek için mücadele eder.

eğer hücre ölüm yerine yaşamı seçmiyor olsaydı kanser olmazdı. doğaya bakın anlarsınız. insan ve bütün canlılar yaşama çevreye şartlara kendini adapte eder.
bu adaptasyon yenilenme, başkalaşma evrim mutasyon vb olarak adlandırılır.
afrikada-ekvator kuşağında yaşayan bir insan ile kuzey-güney kutup bölgelerinde yaşayan bir insan ya da yüksek rakımda yaşayan bir insanla deniz seviyesinde yaşayan aynı organizma (yapı) olarak görülebilir ama doku organ sistem olarak çok farklıdır.
iklim değişikliğinde hayvanlarda görülen tüylenme-tüy dökme, değişen ağırlıklar, daha soğuk iklimlerde insan veya hayvanda ki deri ve tüylerde görülen açık renk vb tüm bunlar hücre temelli bir yaşama adaptasyondur.

işte bu değişen ve azalan çeşitlilikte sağlıksız düzensiz beslenme, kirlenme-toksit birikintisiyle hücreler yapılarına uymayan bu yaşam sisteminde ölmemeyi seçerek kendilerini başka bir forma sokmaları sonucu kanser ortaya çıkıyor. savunma sistemimiz ise bunu bir tehdit olarak görmüyor.

pardon lan...
konu neydi?
haaa! biz kanserdik.
o zaman sözlüğün bağyanları da bizi kanser eden genetiği değiştirilmiş kimyasallarla işlenmiş gıdalarımız.
Kenyalı bilim adamlarının feminist tespitidir.

Bunu tespiti yapan feministin, sözlükten yüzlerce kişiyi takibe alması da ayrıca; bilimsel anomali, çelişki, genişlik, gevşeklik ve totolojidir.

(bkz: yokluktan ona buna sarmak)
(bkz: şımartılmış nihilist ve egoist zırvası)
ben iyi huylusuyum ama !..
başlığı görür görmez allahım bu zalbert adımın abazan olduğu kadar eminim dedim yine yanılmadım sana sonsuz şükürler olsun rabbim bu karı yüzünden hidayete erdim.
Kim o şukulayan 6 meriç. Biri benim de diğerleri kim
Bu kadar öfkelenecek ne yaşadın?
Demeyin öyle ayol ben hepsini iyileştiririm onların. Kıyamam ben onlara eve alıp beslenmelik evcilleştirilmiş ev aslanları onlar ayh.
Benden olsa olsa meme kanseri olur.

Ent.
sırf sözlük için değil genel olarak öyledir.

herhangi bir ortamda 10 kişi var ise 5-6'sının kadın olması daha iyidir.full erkek veya ağırlığı erkek olan bir ortam boka sarar. hele sözlük gibi anonim olunan ortamlarda seviye yerlerdedir.
Saydığın sebepler evet doğru gerçekten. insanın sinirleri bazen cidden bozuluyor fakat o kanseri yok etmeye çalışırsan da sözlüğü kaybedersin gibi.. Malum sayımız belli. * bilemedim iki ucu...
Ancak erkek düşmanı bir ucube veya bir harun abi tarafından kurulabilecek cümle.
Aynen sözlük kadınları da sütten çıkmış ak kaşıktır. Önemli olanın iyilik olduğunu ve kötülüğün sadece erkek cinsiyetine özgü olmadığını öğrenemediniz bir türlü.
Gereksiz bir erkek düşmanlığı içeren bomboş ve gerçek dışı iddia. Gerek yok bunlara.
29 Mart 2024 manyak olmaya karar verdim kanseri, hepiniz davetlisiniz...
Biz sizi seks objesi olarak görüyor muyuz???? Cinsiyetçi tutumunuzdan dolayı hepinizden nefret ediyorum.
Ama gel gör ki erkeklerdeki o "alet" olmadan kadın kadına üreyemediğiniz gibide bir gerçek var.