bugün

ya hadi biz kısmet bekliyoz. ulaan siz ne yapıyonuz. kalkın da 2-3 iş yapın. tembellikten ölceniz ya.

zall ın erkek yazar alımını kapatmasına sebep sorunsaldır.
sözlük kızları ne isterlerse o işe yararlar.

selpak lazım mı abla?
Okuyom ben ya.
gübre olarak kullanılabilirler.
şarkı söylüyom ben ya.
(bkz: Maaşımı veriyor sanki)
(bkz: sanane neler yaptığımdan)
(bkz: sen benim Kim olduğumu biliyor musun)

Ben geldim demeye çalışan vasat kezbo. Öyle bir yarar ki bu erkekler, dünyanın bütün cerrahları gelse dikemez.

Cevabı belli olan sorunsal.
bos yere yer kaplamaktan baska bir ise yaradiklarini gormedim.

cok kulturluymus gibi davranirlar, arada geceye meme birak basligina meme resmi atarlar sanki google kullanmayi bilmiyor musuz, hizmeti ayagimiza getiriyorlarmis gibi.

kisacasi cogu asgari ucretle calisan, anasinin evinde kalan, babasindan azar isitip duran gereksiz tiplerdir. sozlukte 1.95 boyundayim her gun 357343354354 kizla seks yapip 1 saatte anca bosaliyorum hede hodo diye gecinen tiplerin hayal dunyalari biraz genis, o kadar.
yukarıdaki bayana özel mesaj attım, kapatmış. tanışalım canım hoşuma gittin. (ikinize de)
Yazıyoz işte küme ne zararımız var?
Onca artı veriyoruz, elinize yüzünüze dursun.
bir işe yaramayabilir ama verirseniz , gereğini yaparız.
Sorunsal değildir. Diğerlerini bilemem ama sadece bir tanesi için konuşacağım.

Bilim, sanat ve tarihe yönelik bilgi içerikli entryler giriyor. Aynı zamanda sözlükte mesajlaştığım tek şahıs. Konuşmaya değecek biri, katiyen boş konuşmuyor. Moralim bozuk olduğunda saçma salak teselli cümleleri kullanmıyor, destekçi olduğunu belli ediyor.

Yobaz değil, boş bir insan hiç değil. Ayrıca en güzeli de Yavşama gibi bir durumunun hiç olmaması.

Ama üzgünüm kızlar, ilk ben farkettim. iyi günler.