bugün

ey dostlar;
Beni her sabah evimden alıp, iş yerime bırakmakla yükümlü biridir kendisi.

Bir gün toplantıya giderken evinin önünden gecerken efendim eve para bırakmam geriyor izninizle diyerek aracı saga cekip eşine para verdi, o esnada balkondan beni gördü. Etkiledim kadın dan degil aslında giyiniş tarzından varoş olmasından.

Tabi ben bu olayı kafa taktım onunla yatmalıydım o üzerindeki yıllanmış eski kıyafetleri ben çıkarmalıydım. Birkaç gün icerisinde söförü mü şehir dışına gönderdim. işlerin yogunlukta oldugunu söyledim.

Herşey istedigim gibi yolunda gidiyordu. O an gelmişti artık, evine gittim ve zile bastım. Şok oldu beni karşında gördügünde hemen kocasını sordu birşey mi oldu mehmete yoksa dedi.

Sakin olmasını söyledim. Mehmetin şehir dışına gittigini söyledim. Bir ihtiyacınız varmı diye sordum. O esnada odanın kapısı acıldı. Emekliyen cocugu kapıdan cıktı ve kucagına aldı. Beni iceriye almıycakmısın dedim.

Buyurun dedi. tam hayal ettigim gibi üzerinde uzun paçalı don vardı. Kahve ikram etti, Aletim biranda taş gibi oldu sonunda fakir biriyle sex yapıcaktım. Utangaç bir hali vardı ama gòzlerinin içi parlıyordu.
Sizi cok begeniyorum dedim. Güzel şeyler söylemeye başladım. Hoşuna gitti sanırım güldü. O esnada cocukta uyumuştu. Sevişmeye basladık. O eski kıyafetlerini çıkarmaya başladım. Mehmet ten bir aydır tık yok dedi. Sikmiyormuş karıyı.

Deli gibi sex yapmaya başladık. O sırada cocuk uyandı. Cocuk agladıkça benim gidip gelmelerim artmaya başladı. Cocugun aglayışına kendi bile aldırış etmiyordu. Hatta hoşuna bile gitmişti diyebilirim.

Haftada bir mehmeti şehir dışına gònderir oldum. Sonra bıktım tabi mehmetide işten attım.
bir tür çocuk istismarıdır.

ilgili birimlere hemen haber veriyorum. çocuğu parka marka yollar insan lan. yapacağın fanteziyi sikeyim.
şöforda senin eve gitmiştir . bir nick bir adama anca bu kadar yakışır .kendisini sözlük huzurunda tebrik ediyorum .2 kelimeyle kendini muhteşem anlatmış .
bu tür fantezilerin yasal olarak suç olduğunu bilmeyen kişileri göstermiştir.

trollük yapacağız diye suç işlediğinizin farkında bile değilsiniz.

(bkz: mal beyanı)
(bkz: hayallerle yaşıyor bazı ibneler)

biri siksin la şunu.
seks hikayeleri sitesi mi lan bura?
Lan karma cuk oturmus yalniz. Nickle uyum bir harika zaten.
çocuk tacizcilerinin yanıbaşımızda olması ürkütücü lan.

komik olduğunu falan sanıyor. ama bildiğin çocukçu bu adam bilinçaltında. dikkat edin.
Entry-nick.
Sayın o. Çocuğu bunun yeri burası mı? Xhamster mı lan burası.
odaya girdiğimde uzun paçalı fakir donunu sıvazlıyordu.
Okurken boşaldım . Aldatma sex hikayeleri.
hayaller şoför karısı hayatlar sağ el.

allah evlat acısı vermesin kardeş.
o soforun olmasa bile, baska bir insanin sulalene cakacagi gunu iple cekecegim olaydir. ha anlattigin gercek degil biliyorum. ama sen hakettin artik, that's it.
güncel Önemli Başlıklar