bugün

içimizde yaşayan kesimdir. birlikte aynı toprakta ve aynı oksijeni aldığım için utandığım yobaz kesimdir. (bkz: türkiye nin geri kalmasının nedenleri) dir.

not: bekarım.
Yenilikçi düşünceyi savunurum. Ama dedigin şey saçmalık. Yobazlık bu değil.
(bkz: swinger trollüğü yapan gavatlar)
kadını sadece seks objesi görenler için farketmeyen durumdur.

sapıklıklarını birde swinger diye şaşalı bi isimle saklamaya çalışırlar.

medeniyetinize sokuzlayım.
andalar şu herifin gazına gelmeyin.
yobazlara kurban olun mk.
avrupada swinger klüblere genelde, 40 yaş üstü çiftler gelirler, artık birbirleriyle şey yapmıyorlardır.
oç da gelinen son nokta.
Hayatında swinger çoft tanımamış iki taraf birbirine girmiş her zamanki gibi. Yok ateistim yok mudlumanin yok boyle dusunuyorum yok gavatlik.
Hele bi otur sakinles yegen.
Swinger ciftlerin bir bolumu evliliklerini bu sayede kurtariyorlar. Ikisi mutlulugu disarda arayacaklarina kendileri gibi bir cift buluyorlar. Kafalari da denkse anca oyle ise basliyorlar. Swingerlar guvenmedikleri insani aralarina almazlar. Bikac cift ise degisiklik olsun diye iki kadin, iki erkek, tek erkek, tek kadın alıyorlar. Tek sartlari ise aralarina aldiklari insanların biseksuel olması.
Cinsel hayatlari duzeldikce evlilikleri de yoluna giriyor bu insanların. Kesin yargılarınız olmasın lutfen.
Yobazım evet sahip olduğum kişiye başkası dokunanaz kainatını yakarım.
bekara swinger yapmak kolay tabi.
bazı gavatlarda açıklamaya çalışıp sanki düzgün birşey gibi anlatmaya çalışıyor. gerçekten kimlerle aynı ortamdayız şerefsiz kancık piçler ilişkileri yoluna giriyormuş ananızın amına girsin o ilişki siktirin gidin lan.
yine mi batının ahlaksızlığını aldık amına koyim. hele bi mars'a gideydik sonra birbirimizin karısını sikeydik...
Gavatligin diger adidir swingerlik. Yalansa yalan de.
Swinger sırasında var olmuş kişi söylemi.
Karım olsa kısknırdım, üstüne konan kelebeği öldürürdüm ne swingeri kardeş. Mezhebiniz hipodrum mu sizin.
geniş olmak.

(bkz: taklamakan çölü)
(bkz: atakama çölü)
yok canım en çok onlar swinger ne sapkınlığı... Anasını babası hep karıştırıyor hepsi siyah üçgen sonuçta aq.
değil miymiş, ulan çoğu hayvan bile eşini kıskanırken bu sapıklar eş değiştiriyor neyi sapıklık değil.
Sapıklık değildir o olsa plsa mezhebi genişliktir.
swinger kötüdür ama çocuk evliliklerinden poligamiden ve cariyelikten kötü değildir.
Arkadaşlar kusura bakmayın da medeniyetinizi skim.
Yobaz değilim, ama swinger denen şeyin sapıklık olduğunu da bilmekteyim. Midem var en azından.

Üstelik kendi yaptığınız sapkınlıkları beğenmeyen herkese de yobaz demekten vazgeçin. Asıl yobaz sizsiniz fark etmeseniz de..
O yobaz kesimin içinde en önde bayrak sallayan oluyorum ben...
Bunu kabul etmemek yobazlıksa ben yobazım arkadaş. Kız arkadaşına yan baktı diye adam bıçaklanan ülkede olanlara bak. Evet.