bugün

kutsal aile müessesesine zarar vermiş eşlerdir.
Birbirlerine hiç saygısı olmayan iğrenç çifttir.
Biri gavat biri orospu ikisi birden de dünyanın en aşağılık yaratıklarıdır.
çağdaş ve gayet medeni insanlardır medeniyetin beşiği avrupa da çokça bulunur.

not. atatürk ün izinden giden çağdaş bir ülke olan ülkemizde de sayıları internet çağına girmiş olmamızla birlikte medeniyet adına umut verici bir biçimde hızla artmaktadır.
Vurduruyolardır.
sayıları inanılmaz derece artmaktadır. 6 ay önce kadar twitterda görmüştüm adam karısını elin adamına düzdürüyor bundan da haz alıyor anasını satıyım sayıları öyle hiç de az değilmiş. lan ne iğrenç yaratıklarsınız siz. küfür edince de saygı duyun bize diyor vay amını avradını sikiyim şu olaya bak lan.
Karısını ziktiren gavat kocadan ve erkeğini başka kollara bırakan fahişe karıdan oluşur.
akp döneminde ayyuka çıkmış girişimlerdir. çok ironik oysa, daha muhafazakar olmamız gerekiyordu...
periscopta yayın yapmaya başlayan insanlardır. twitterda bi çok vardır. insan hayret ediyor.
türkiyede yaşanan olayların çoğunda karısını pazarlayan kavatların olduğu gözlenmiştir. bunu yapan insan zaten insanlıktan nasibini almamıştır. batı ahlakı.
Kimsenin yargılamaya hakkı olmayanlardır. Hayat onların hayatı, size ne?
Kıskanma duygularını yitirmiş insanımsılar.
eşiyle mutlu mesut fanteziler içindeki kişilerdir.

ben ve eşim. eşim çok seksidir bu arada. yanımda şu an.
tamam evet iki adet eliniz var ama onlar sayılmıyor arkadaşlar. çok da şey yapmayın.
doğru yolu bulmuş çifttir. helal olsun.
Tercihini genişlikten yana kullanmış karı kocadır.

Gavatlık olduğunu düşündüğümden falan değil, yapan yapar, neticede banane. ama bana doğru gelmiyor, ben yapamam.

Paylaşamam yani kocamı. O ne ya?
Adana'da 3 yıldızlı otelde 'swinger' partisi yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan karı kocanın evinde yapılan aramada, 4 yaşında bir kız çocuğu bulundu. Kızın, çiftin çocuğu olduğu, çiftin fuhuş yapmaya çıktığında çocuklarını evde yalnız bıraktığı belirlendi.
http://www.sozcu.com.tr/2...rtisine-gittiler-1433569/
(bkz: o pu ve Ga at)
çekirdek aile olarak yaşamaktan sıkılmış olabilirler.
Bize ne mk cift ne istiyorsa yapsında. Ama cocuklar evde yalnızken partiye gitmeleri yanlış.
gavatlığın tadına bakmışlardır ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ama şunu da eklemem gerekir ki, normalde swinger muhabbetleri beleş olur, bu adam karısını paraynan millete kaktırıyormuş.
kimseyi ilgilendirmeyen çifttir. olabilir.
Midesizliktir. Nasıl kıskanmadan yapabiliyorlar anlamış değilim..
Bu boktan durum korkarım 20 sene sonra çok yaygınlaşacak.
Gavatlığın yin ve yangı olan çifttir.

Ayrıca kimseyi ilgilendirmezse swinger olmaz. Bu çift dışında da birilerinin ilgilenmesi lazım. iŞTE O yüzden mevzu toplum ahlakını tehdit eder bir hale geliyor.