Allah yolunda yaşayan, pek çok dini ilimleri kendi çabasıyla öğrenmiş, sporcu, orta derece ingilizce bilen bir müslüman türk erkeğidir. Burdan herkese selamlarını iletmektedir.

Twitter Hesabım;

https://twitter.com/susanadamgibbs
Ben girmeyeli sözlükte yeni cahiller türemiş. Mesela bu yazar. CHP'nin heykel yaptığını, yandaş zengin ettiğini iddia etmiş. Yaşı 12 galiba zira pek bir siyaset ve tarih bilgisi yok arkadaşın. CHP 1950lerden beri iktidar yüzü göremiyor bu bir. Arada çok kısa bir süreli bir koalisyon oluşumu var ki o sırada değil yandaşları taksi şöförlerini bile zengin edemez o kadar kısa süreli.

ikincisi yandaşları zengin etme arpacılık olgusu Türkiye'ye Özal'ın anavatan partisi döneminde girmiştir yani 1983'ten sonra. Bu sayede mesela Hasbi Menteşe gibi hanzo bir salyangoz satıcısı hayali ihracat ve naylon faturalardan multimilyarder olup Samsunspor vasıtasıyla kazandığı kara paraları aklarken Özal'ın kendi oğlu Ahmet Özal ve şimdi yurtdışında sürünen Cem Uzan yasak kanallar vs yoluyla imparatorluklarının temelini atmışlardır. Ondan sonra memurum işini bilir, kitlere adam yerleştirme, adam kayırma arpacılık Türkiye'de normal birer olgu halini almıştır. Bu örnekler çook çoğaltılır. Peki o zaman CHP mi var? Hayır. CHP 12 eylül sonrası yasaklı partilerden mesela altı yedi yıl siyaset bile yapamıyor.

Eee nasıl yandaş atlatıyor? AKP'den her öğrendiğiniz kötü şeyi Türkiye'deki herkes yapmış diye bir şey yok., AKP'nin yandaş kayırması bugün boynuna sarılıp ağladıkları Turgut Özal'dan mirastır.

Neyse. Anlaşılan burada değişen hiçbir şey yok; bu cahil siliniyor o cahil geliyor. veya aynı kişiler sütçü beygiri gibi dönüp duruyorlar burada.

Bi de hippotolamus mudur nedir o trollün ya fake hesabı ya yancısı galiba. ilki hangi başlığı açsa bir entry sonrasında bu destekleyen bir entryle koşturmuş oluyor.
Islam sevgisiyle yanıp tutuşan yazarm. Neden şöyle işid el nusra gibi yanı başımızda duran organizasyonlara katılmiyorsun, onlarda senin gibi fanatik musluman.
Akittir.
görsel
Görüldüğü yerde donuza alınması gereken Kendi ülkesinin kurucusuna bile saygısı olmayan yazardır.
fethullah'ın laik olduğunu iddia eden ilk insan. ergen bir aktrol olduğu belli.
sözlüğün en yobaz ve cahil yazarı. dün fethullah'ın laik olduğunu iddia ederek baya bir güldürmüştü bizi.
beyni din aracılığıyla nedensiz nefretle doldurulmuş yığınlardan biri.
teorik olarak baktığımızda gerçek islamın ışid islamı olduğunu gösteren, ancak bunu kendiside inkar etmeye çalışan fanatik akpli.

şu yazımla buraya diss atıyorum.

sınırlı beyinlere sınırsız güç vermek zordur.
donuzlamadığım, her entrysini eksilediğim bozuntu.
ince çizgide sürekli ...... çocukluğu tarafına adım atıyor.
belli ki hoşuna da gidiyor bu sıfatlar.
koşturmasın, takılsın; tez zamanda bitsin dileğiyle.
As20: zevkle donuzlayınız.
senin o "kamal" diyen dilini yerler... bir de biliyormuş gibi konuşmuyor mu...
allah'ın kahveden ahbabı olduğunu iddia eden yobazdır.

ne yapacağını bildiğini iddia ettiğine (bkz: atatürkün amel defteri soldan mı verilecek/#35806822) göre öyle olduğunu sanıyor olmalı....
Arap milliyetcisi, beynini yitirmis yazar.
(bkz: #36333502) Suudi halkının Türkiye'deki referandum için oy kullandığını sanan zat. Evetçi kafasına örnek.
gericiliği savunan tarzından ötürü çoğu ak troll ile birlikte donuza eklediğim yazar. hayrını görsün. saygılar...
atatürk'e niyazi demiştir.
tam bir gözverendir.
ak parti gençlik kolları terk. tam bir çomar.
(#37640719) nolu entrysiyle sınırları zorlamış yazar. Yazısında türk milletine, türkiye cumhuriyetine ve kurucusuna ağır hakaretler var.

Ülkenin savcılarını göreve davet ediyorum. Çünkü yazdıkları bir eleştiri veya yorum değil aleni hakarettir. Bu trollük bile değil. Yönetim de eğer silik vermezse onlar da suçludur. Yasal olarak da sıkıntı altında kalacaklardır.
entrylerini okudum.

böyle eski türkçe ve osmanlıcadan kalmış kelimeler kullanıyor. değişik bir hareket.

kendisini kesin olarak sağcı olarak kabul ediyor. yüksek ihtimalle kendini osmanlı torunu olarak da görüyordur.

neyse sana iyi yazmalar dilerim arap kardeşim. arabistan sıcağına dikkat et çarpmasın.
Yeni bir troll çomar adayı.
Haşa ve kella! arabi ve farsi kelimatı ihtiyar etmemizdeki maksad milletin de bunları hatırlayıp kullanmasıdır. Kemalizmin başlattığı uydurukçaya ve ecnebi kelimatın istilasına karşı biz de islamiyyul asıl kelimatı ihtiyar eylemekteyiz, biline!
Arapça kelimeleri kullanabiliyorsa ortaya koyduğu dini veriyi ispat edebilen yazardır.

E bu durumda kemalizmi din haline getiren hacıları morartır.
atatürk ve türklük düşmanı, hem arapçı hem de kürt bir akit. ağır pkklıdır ayrıca.
(bkz: tıp dünyası beyinsiz insan türünün şokunu yaşıyor)
(#36744932)