bugün

Eskiden çokçok güzeldi, ama hala çok güzel olan model. Tam 2 senedir bu kadının manyağıyım desem yeridir. Aşırı tatlı, yumuşacık sesi
(bkz: yenir ki bu)
insan olamaz bu. bugüne kadar alexandra stan dışında birinin 1 den fazla fotosunu pc me indirmemiştim. işte bu hatunun albümünü yaptım. canım benim ya.
görsel
kadında olması gereken en önemli şey yok.

(bkz: meme)
sevgili yapan arkadaş hemen sevgilisinin en iyi arkadaşıyla seni başgöz etmek ister ya... hani kızı anlattıkça anlatır, ballandırdıkça ballandırır... beyaz tenli, çakır gözlü, kızıl saçlı... beklentiler yükseldikçe yükselir, sen hatunu görmeden aşık olursun falan ya... hani sonra kızı görürsün, söylenenlerin hepsinin doğru olduğunu görürsün ya... ama kızın suratında bir ebleklik, bir mongolluk vardır ya...

hah işte, sözü geçen o hatun, bu hatun.
buna maymundan gelmiş denebilir mi? C7 telefonumun üstüne boşalmamın tek sebebidir kendisi.
sen nesin ya görsel
seks mavisinin en çok yakıştığı bağyan. evet.
bunu görüpde kendini güzel sanan var mıdır acaba.
http://galeri2.uludagsozl...3/susan-coffey_335935.jpg
''insan değil bu sanki bir melek'' dizeleri kendisi için yazılmış.
kendisi o kadar tatlıdır ki anca o kadar olur yani. demek istediğim o biçim tatlıdır.
Sussan coffey in fotoğrafını, gösterdiğim bütün kızların 'bu mu çok güzel' diye burun kıvırdıkları ! Dünyaya gelen son şaheser .
yeni pozlarla karşınızdadır buyrunuz efendim;

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

3.sü çok fena :(
hayran olduğum hatun. bu ne tatlılık ulan.
görsel
3 tane daha fotoğrafı aleme düşendir.

görsel

görsel

görsel
kimdir, nedir bilen yok ama bol bol fotoları etrafta dolaşan hatundur. sadece fotolar var evet. manual takılanlar için kaynaktan öteye geçemeyen hatun.
sıcak ve yeni fotoları gelendir. sonuncusuna bakmadan önce iki kez düşünün. jartiyer fanteziniz varsa 3 kez düşünün. kalbiniz varsa açmayın.

görsel

görsel

görsel

görsel
mükemmeldir.

görsel
güzeldir, hoştur. lakin bir (bkz: jenna thong) olamamıştır.

http://jdehaven.deviantar...art/Jenna-Thong-227378637
görsel

görsel

görsel
görsel

görsel
görsel
görsel
görsel
gittikçe çirkinleşen bağyan.
bu ne hal suzan? az kendine gel zilli.
kim ulan bu allahsız dediğim ateisti müslüman yapmaya yetecek güzelliğe sahip hatun.