bugün

gece çekimlerinde kameranın gösterdiği bütün yarışmacıların kaşındığı yarışma programı.
aradaki dengesizlik nedeniyle ünlüler takımından 1 kişi gönüllüler takımına geçecekmiş. herkesin tahmin ettiği üzere hiçbir işe yaramayan dağhan'ı gönüllüler takımına verecekler.

ayrıca bugün adaya atalay demirci geliyor. sakın kaçırmayın. *
gönüllülerin dün kazandığı ödülü görünce keşkem bende orda olsaydım hissiyatı yaşatan yarışma.
bugüne kadar izlediğim en iyi yarışmadır. çok güzel bir yarışma.
dağhan ın gerçek yüzünü çıkaran yarışma. püüüü yazıklar olsun, tatlı bi şey bilirdik.
unlulerdeki bennu'ya fazla bakarsam ruyama girer korkusndan gonulluleri tuttugum yarisma. cirkin kadin yoktur, az makyaj vardir lafini da kanitlar ayrica.
malların izlediği ve sayfalarca yorum doldurduğu ve yine bu mallar sayesinde parayı vuran acurun yaptığı prodüksiyon.
insanların ciddi ciddi izleyip bir de üzerine yorum yaptığı tamamı kurmaca olan yarışma..şaka gibi kafalar bunlar..
güzelim futbolcuyu hacamat eden yarışma. ümit karan ı pek sevmesemde saygı duyduğum biriydi şimdi ne hale geldi lan. yıllar önce ilhan mansız trajedisi gibi oldu.
Samimiyet yoksunu bennu ve ırmak'ın gittigi günü görmeyi iple çekiyorum!
ümit karan'ın kazanacağı yarışma olacaktır.
içinde barındırdığı duygu adlı yarışmacının eğer doğru zamanda dünyaya gelebilseydi imparatorlukları yıkabileceğini, derebeylikleri sona erdireceğini, kavimler göçünü başlatabileceğini, çağ açıp kapayabileceğini düşündüğüm yarışma. o nasıl taktiksel bir zeka, o nasıl strateji yeteneği hayranlıkla izliyorum kendisini. peki beni böyle düşündürten ne mi eski mevzulara gitmeden (ki gitsem oradan da ne ekmekler çıkar bana ama) sadece dün ki konseyden örnek vermek istiyorum.

bozok'la kavgalarında insanların gözünde antipatik konuma düşmeye başladığını hisseden duygu, fatmagül'e kol kanat gerip, zayıfı kollayan taraf olarak insanların gözünde itibar kazanmayı istemiş hatta kendi destekçilerine geçen hafta fatmagül'e mesaj attırıp onun baş düşmanı bozok'u elemesini sağlamıştı. ama bozok'u gönderdikten sonra adalar birleşmeyince kendisi de fatmagül'ün gitmesini bal gibi bildiği halde sırf arkadaşını satan kız olmak istememe adına bunu dile getirmedi ve kişilikli(!) duruşundan ödün vermemek adına murat'ın ismini konseyde yazdı. ama murat'ın gitmesini zerre kadar istemediğini de biliyor ve buna karşılık ne yapacağını merak ediyordum. ta ki bu akşam ki yayının tanıtımını görene kadar. fatmagül'le arasındaki kavga nasıl çıktı bilmiyorum ama kesinlikle duygunun alevlendirdiğine eminim. sesini aşırı yükselterek bu kavganın tanıtım videosuna girmesini garantileyen duygu, sesinin en yüksek çıktığı anlarda da fatmagül'ün beceriksizliğinden bahsederek hem insanların gözünde fatmagül'ün adada fazlalık olduğuna inanmasını planladı, hem de halihazırda kendini destekleyenlerin fatmagüle oy atmasını önledi. bütün bunları yaparken kendisini "arkadaşını satan kadın" konumuna düşmemesini sağladı.

koy bu kızı muhalefete hükümeti devirmezse adam değilim.

not: 1 aydır deli gibi izlediğim ; hali hazırda takip ettiğim tek tv programı. daha öncesinde acun'un hiç bir yarışmasını izlememiş bir insan olarak oldukça keyifli bir yapım ortaya çıkardığını söylemek gerekiyor.
murat ceylan'a karşı fazlasıyla hoş duygular beslediğim yarışma. günlük hayatta son derece zengin, anne kuzusu, iyi yetiştirilmiş bir beyefendi olduğunu düşünüyorum kendisinin. duygu'yla olan tartışmaları onun hakkında negatif şeylerin düşünülmeye başlamasına yol açmıştı belki ama kendii birleşme partiinde duygu'yla da kaynaşabildi. şu son dönemlerde oldukça beceriksizliği ütünde. umarım düzelir. kendisini seneye üniversiteye başladığımda tanımak, onunla sohbet etmek istiyorum. hatta onun yakın arkadaşı olmayı bile isterdim, o derece. keşke çocuğu erkek kardeşi filan olsaydı ya... ablası varmış şekerimin. şekerim ya. çok tatlısın murat. umarım bu efendiliğinle final yüzü görürsün. lütfen duygu'Nun oyunlarına kanıp da kendini hakız duruma düşürme.

not: hilmicemciğim aynı şeyleri senin için de düşünüyorum. partide döktürdün ya. ne şeker bir çocukmuşun sen öyle. ikiniz olmasanız bu survivor iz-len-mez. ümit karan'ın kıllı vücudunu filan seyrederiz artık hep birlikte.
birisinin bana, ödül oyunları hariç yemek yemeden, hiçbir şey içmeden sadece birkaç hindistan cevizi ile beslenerek yarışmacıların nasıl bu oyunları oynayabildiğini anlatması gereken yarışma.
bu yarışmadaki duygu evlat olsa eldivenle sevilir o derece iğrendim kendisinden.
Duygu'nun elenmemesi gereken yarışma. Mümkünse ömür boyu o adada kalsın. Çok çirkef, Gelmesin buralara evet.
sayfalarca derin analizler yapan gerzeklerine acıdığım yarışma.
Hilmi cem'in çok gülen arkadaşları koparmıştır.
hilmi cem in yakışıklılığıyla dikkat çektiği yarışmadır. hilmi cem kızlardan daha güzel.
uludağ sözlük ve arkadaşlarım sayesinde her olayından haberdar olduğum acun ılıcalı projesi. duygu çetinkaya adlı kızımızın birinciliği alacağını düşünüyorum bu gidişle. hatun istediği her kişiyi sepetledi şimdiye kadar. ki bozokta bunlardan biri. ve son öğrendiğime göre fatmagül ve murat elemeye kalmış. eğer bu akşamda o oylamanın galibi fatmagül çıkarsa o oylamada kesinlikle bir bokluk vardır.
murat gönüllülerin en iyisi.
izleyenlerin ahmak olduğu yarışmadır.

acun denilen herif, başbakanın anası öldüğünde program iptal eden, hatayda 150 kişi ölünce vur patlasın çal oynasın yapan adamdır zira.
Cengiz'in kanoya binemediğini öğrendiğimiz yarişma. 38 kez denedi, 43 kez düştü.
hicbir yarista iyi olmayan miyminti Fatmagül bu hafta sirf güzel diye kalırsa ve murat giderse, bu halkin salakligina bir kez daha inanacagim yarisma. adam takimin en guclu ismi nerdeyse.
ünlü olanların hiç gönüllü olmadıklarını bize gösteren yarışma.
güncel Önemli Başlıklar