bugün

bu daçmin konuşurken ben yoruluyorum bir, iki bunlar neden bu adada bir hafta daha kalmak istiyorlar, hem bittik, bezdik, özledik, yemek... suuu... yapıyorlar hemde adada kalmak için can atıyorlar. *
tefik in şu sıralar denge oyununda thom yorke edasıyla derya'yı suya düşürmeye çalıştığı yarışma.
taçmin'in açık ve net bir şekilde niye tefik ve nihat'la hareket etmemeyi tercih ettiğini anlatması gereken yarışma ki o kadar itici iki adamla hareket etmesi daha ilginç olurdu zaten ama o kadar aciz ki kendini ifade etmekten!
Survivor kızlar erkekler'in yanından geçemeyen program.
CILKI ÇIKAN SHOW PROGRAMIDIR.
ne zaman bir odul kazansalar "yaaaaaaaaa inanir misiniz daha dun boyle bi odul olsa ne guzel olurdu diye konusuyorduk kalbimiz ne kadar temizmis" diyen yarismacilarin oldugu program. allah rizasi icin biri su yarismacilara odullerin zaten aralarindaki sohbetlerden yola cikarak belirlendigi anlatsin.
adadakiler için cennet gibi bir gün, nihat ve tefik yoklar.
daner adamım ahtapot tutmuş, yapıştırmış üstüne halay çekiyor, bir de ziyafet çekecekler akşama onunla, yengeç hamza'dan sonra ikinci kankası afiyetle yiyeceği. ben mutlu oldum onların yerine. meğer zor olan açlık ve yokluk değil de nihat ve tevfikmiş, ne diyim.
nihat: lan lebron... lannn.
an itibariyle miami heat-chicago bulls serisi 4. maçının özet görütüsünü vermiş program.
ödül oyunu sonrası kazananları sağanağın altında alan helikopteriyle iyice lost'a dönmüştür. kalanlar o sağanakta sucuk olmuşlardır.
özge hiçbir oyunu kazanamadığı, hatta kazanmaya çalışmadığı halde bütün ödüllere gidip, gidemediği ödüllerde de "yaaaa ama kaybedenler napıcaaaak" diye zırıldayışıyla güzelliğine rağmen yarışmanın en antipatik yarışmacısı olma yolunda ilerliyor. ağzını açıp dur abi bu sefer de taçmin gitsin, taner gitsin ben gelmiyim diyemedin mi zilli?
reklamın bokunu çıkaran yarışmadır. ben mi yanlış gördüm, yoksa az önce dominic cumhuriyeti' nde ki pizza hut tabelasında http://www.pizzahut.com.tr yazıyordu.
daçmin goşşş. entry burda.
taner dokunulmazlık yarışmasında nihat'la çok pis testis geçti. öyle böyle değil, resmen göt etti. hah!
an itibariyle** taner reyizin nihat reyizle dalga geçmesiyle survivordan reyizler kapışmasına dönen ve heyecanlı bir hal alan yarışma.

bir de nihat'ın taner orada dururken sorması yok mu "geçti mi?" diye. he nihat reyiz 2-2 taner şampiyon.
acun un reklam kuşağına çevirdiği ve ödül oyunlarıyla bokunu çıkardığı yarışmadır.
ebru destanın elenmesiyle tadı tuzu kaçan yarışma programıdır.
--spoiler--
taner: - meter gaslarını özge'ye göstersene.

gülüşmeler...

gözleri yerinden oynayan özge: - uuuuuuuuuuuuu...
--spoiler--

bayılıyorum bu adama ya. kafa nasıl güzel, ne içiyorsan baba bizede ver.
tefik in gidip derya nın kalmasını istediğim yarışmadır,tefik in zekasının yerine derya nın efendiliği ve kalitesinin kazanmasını istiyorum bu sefer.
not: Tanerciyim..
gizliden gizliye ayağını kaydırmaya çalışan çaçaron kadınlara tahammül edebildiği, taner'in sululuklarına gülüp geçtiği ve nihat ile tefik'i kıtır kıtır doğramadığı için esas survivor derya'dır. tefik out!
yarışmanın o ilk zamanlardaki heyecanının ve enerjisinin kaybolduğunu düşünüyorum.
pascal gitmesi başlı başına bir hataydı zaten,
acunun reklamları artık böğğğğ getirdi hepimize o da ayrı bir mevzu.
velhasıl taner de olmasa izlenecek gibi değil.
ödül oyunlarının fazlalığı ve her an reklam yayını ile kendinde soğutan yarışma. hele acunun her dakka kendi reklamını yapsı da baydı artık. anladık lan acunn.com
nihat doğan'ın köpekbalıklarıyla dolu havuza girince tabiri caizse karı gibi korkup kaçtığı yarışmadır. o ellerin kıvrılıp havaya kalkması "ayy ayyy" diyen kızlar gibi beni benden aldı.adada asarım keserim modunda gezen nihat'tan eser kalmadı çok eğlendim izlerken.
ada konseylerinde yarışmacılar konuşurken avaz avaz cırlayan böceklerin Acun!un lafa girmesiyle bir anda sustuğu yarışma.
zayıflamak isteyenlerin diyet yapmak yerine bu yarışmaya katılması gerekir. kafadan 10-15 kilo verebilirsiniz.