bugün

başlık ekşiden araktır arkadaşlar. dikkatli bir izleyici farketmiş ve ekşide de başlığı açılmış. ekşi klonuyuz diye ben de ordan arakladım.
https://www.youtube.com/watch?v=jIbK1LufwgY&feature=youtu.be

nagihan yüzünden günlerdir oyun alamayan damla yakmış sigarayı okyanusa nazır püffür püfür içiyor. tabi dertler derya olmuş...

zamanında adada yemek yediğini söyleyen ve herkesin eleneceği gün belliydi minvalinde şeyler söyleyen merve büyüksaraç a dava açan acun ılıcalı ; oyunculara asla bir şey verilmiyor diyen yine acun ılıcalı ...
bence sigarayı da damlanın kendi imkanlarıyla yapraklardan sardığını söyleyecektir. tütünü de kesin efecan getirmiştir adamda zaten adıyaman tütünü saracak bi tip var.
ülkenin hiç sorunu yokmuş gibi damlanın sigara içmesi çıktı birde. haklısınız çok büyük olay !
(bkz: damla gelir tüttürür düdüğünü öttürür)
Yarasın. insan 5te 0 çeke çeke Tiryaki olur.
gercek dahi olsa ustune gidilmeyecek ve buharlastirilacaktir, zira bu medya gucuyle cok rahat ortbas ederler kimsenin sikinde de olmaz, acun sogusledigi milyonlarin enayi oldugunu biliyor nasilsa, derdinizi sikeyim!.
Bari montaj falan yapsalarmış.
(bkz: serkay tütüncü)
ben yapımdan birisi olsam aynen şöyle yapılmasını önerirdim;

ekstra olarak, aynı mekan ve oyuncularla herhangi bir diyalog çektirirdim. sigara içildiği belli olan planı da bir iki kere geri plan olarak key light ile destekler silüet görüntü oluşturur yayına verirdim. böylelikle kamuoyuna sunulması gereken cevaptan kaçmış olur ve bu ayyuka çıkmış gerçekliği savururdum.

yine zehirim, ahahah.
Takmayın ya. Reyting için bir birini yiyen salaklarla dolu ülke. Şov hepsi. Evlilik programı rezilliği gibi.
damla sigara içmiyoru, hindistan cevizi yiyoru.

(bkz: yattara)
Montaj ekibinin salaklığıdır.

Eleme gecelerinde ciltleri parlasın diye hepsine makyaj yapılıyor, nihalin elendiği gece kaşını boyamayı bile unutmamışlardı. Normalde güneşten sararmış kaşları ne hikmetse kopkoyuydu o gece.

Ne bekliyordunuz.
acun ılıcalının izlemeden yayınlanamayacağını düşündüğüm görüntü
olm ben bu sigara muhabbetini çok merak ediyordum zaten.
http://www.survivortroll....mla-sigaradan-uyari-aldi/
damlanın ekipten bi dal sigara istediğini ima eden acun ılıcalı bu olayı böyle geçiştirdi , bi daha olmasın diye de uyardı , bi gün önce de yutub videosunu yayından kaldırmıştı. merve büyüksaraç dominikte bir manavdan muz aldıklarını , hergün yemek yediklerini söylemişti. zaten aç ayı oynamaz derler, o parkurları kokonat yiyerek kim koşar. acun da bizi salak sanıyor zaar.
saygılar..

öyle bir yerde sigara mı içilir vesselam? 4 yanım marijuana tarlalarıyla çevrili olacak ve ben sikimsonik sarı tütün içecem! peeeeeeh.. sikimden aşşa istanbul boğazı.
iki ucu boklu değnek.
Evet veriyoruz dese kendisini yalancı çıkarır, hayır dese görüntü ortada ki hayır derse birilerini suçlaması lazım, ne diyebilir, kameraman acımış vermiş veya atıyorum dominikli marcel acımış vermiş, o zaman acıdıkları için yemek de veriyor olabilirler, hadi buyrun cenaze namazına,
Olacak olan şey gayet basit,
Acun: yok ki yok ki, öyle bir video yok ki. La la la la laaaa, duymadım görmedim bilmiyorum lalalalalalaaa.
sonra niye nagihan'ı geçemiyorum.
Acun araýışı konusunda damlayı uyardı. Demek damla da aramaya inanmış. Hoş Tuvalet kağıdı da kullanılıyorMuş adada. Survivor mantığına ters arayışlar bunlar tabi. Survivordaysan Afedersin ama kıçını taşla sileceksin. Tedbirsiz sıçan Survivor domala domala taş arar.
Bütün Türkiye'nin gündemine oturmuş çok da şeyimizde olan olay. Bas bas bağırıyorsunuz şehitler de şehitler diye. Keşke televizyonda böyle saçma sapan şeyler yakalamak yerine şehit haberlerini izleseydiniz. Görür görmez kanalı değiştirmeseydiniz. Size değil lafım, bana, ona, şuna. Herkes aynı şeyleri yapıyor işte. Konudan bağımsız da olsa sinir oldum, nefret ettim. Bu kadar.
görsel