bugün

Acun ılıcalı kişisinin programı olan survivor kızlar erkekler yarışmasında yarışmacıların "balık tutuyoruz" geyiği ile denize girerek, diğer kısımın "odun toplayacağız" ayağına ormanın derinliklerine dalması ile gerçekleştirdiğidir. Acun bunları kameraya çektiriyor mu merak konusu.*

Ben o sevgilisi olan yarışmacılara acıyorum açıkçası. Kız yanı başında bikini ile sen aylardır ıssız adanın birisinde on tane sap ile yalnızsın ve kıza dokunamıyon. Yakın zaman sonra erkekler adasında "seni elemeyeceğim" şantajı karşısında birbirlerine elletenleri duyarsanız şaşırmayın.*
kupkuru adada yapacak başka birşey olmamasından normal bir durumdur.
sakalları bıyıkları uzamış kızları düşünerek yapılan aktiitedir.
la adamların yemeye ekmeği, içmeye ayranı yok. en önemlisi takatları yok. mastürbasyon sonrası olan açlık ve şeker düşmesinden de mi haberiniz yok.

böyle bir şey mümkün değildir. hoş yapsalar acun kesin bunları da kayda alır, malzeme olarak kullanırdı.
Masturbasyon yapmak zaten enerji ve guc kaybi yapiyor adamlar bayilirim diye duşunup yapmiyolar.
-bizde bi söz vardır acun abiiiğ , on metre attırmayana erkek denmez acun abii..

+peki turabi bakalım oyunda görücez artık. , hasan senden de bi kaç cümle alalım.

-herkesinki meydana çıkacak , turabi çok kötü bir insan. (turabiye dönerek)burada da attırsana yüzüme karşı attır hadi.

+acun abi ben beş dk çıksam ?
Survivor izleyen malları ortaya çıkartır. Smackdown da gerçek amk zate.
bbg evinde battaniye altından çıkamayan sığırlardan daha fazla patırtı koparacak olan eylemdir.
Sac sakal birbirine girmis diger yerleri dusunemiyom bile kildan penisi eline geliyorsa iyidir .