bugün

bu sene survivor iş yok izlenecek kimse yok nerde o eski yarışmacılar. bu sene hem güzel değiller hem de sempatik.
hiç izlemediğim yarışma programı.
(bkz: çılgın sedatla rabbim izin verirse)
Önceki versiyonlarını da izlemediğim ve şimdiki versiyonunu da izlememekten gurur duyduğum yarışma.
Ya şu Sabriye böyle kollarını kilitleyip kendini iletişime kapatıyor ya ekrandan oraya çıkıp o kolları aç bi dinle bi kulak ver be yapasım var. Ya on bin kere kıza anlatıyorlar yine kapalı yine kapalı. Bi tutturmuş beni disliyorlar beni sevmiyorlar beni çekemiyorlar. Ah Sabriye ah şu güç isteyen dokunulmazlık oyunundaki performansından sonra hala neyin kafasındasin . Bi sars kendini bi dürt.
Milli Afyon. Evet.
survivor gibi bos bir programi izleyip bir de bos program uzerine analiz kasanlarin sadece bos yapan veletlere laf etmeye hakki yok.

ulan acun herseyi ayarlamis. ne olacagi belli zaten. hala mi analiz! ne gerizekalisiniz aq ya.
nerede yaşlı içi geçmiş ünlü kılıklı tipleri ünlüler takımına doldurmuşlar. hele bir fatih var evlerden ırak. evet.
Final bolumlerine az kala izlemeye başlarim.
Gecen sene de bir bakayim diyodum final bolumleri gelip çatmişti.
idda ediyorum acun adanın çeşitli yerlerine coconat ve yemiş falan saklatmıştır. Senelerdir yiye yiye bitiremediler.
bu nasıl ödüller lan o kadar koş efor sarfet yiyeceğin ödül mozzarella sticks bi de bağırıyolar wooo diye.
Survivor ekstra denen programda ekşi Sözlükteki entrylerin okunduğu program.
noluyo lan;

görsel
Yarışmayı takip eden biri değilim ama bizde uzun süren şeylerin suyunu çıkarırlardı genelde. Bu da şaşırtmamış anlaşılan.
pazartesi günkü oyunun fragmanı ilhan ve serhat'ın 'sabriyeee, sabriyeee..' çığlıkları eşliğinde bitmiştir. anlaşılan sabriye yine çıldırttı ve sıfır çekti.
Survivor survivor olalı.

Sedat gibi ezik
Serhat gibi ahlaksız
ilhan gibi hizipci
Sema gibi yılan
Furkan gibi yalama..

GÖRMEDi.

#survivor
gerçekten izleyenlerin olduğunu gördükçe ülkemden ümidi kesmemi sağlayan program.

aynen coni.
bu serhat kadar sevimsiz bir insan görmedim ha. sadece varlığıyla ortama huzursuzluk veren bu tip insanlar yüzünden iş değiştirmiştim.

bir de her anasını sattığımın oyunu 4-4 son ele mi kalır ya bu ne tesadüf )
Geçen yıllara göre daha zor olduğu iddia edilen yarışma. Ama bakıyorsun durmadan ödül yarışmaları ve yiyecekler söz konusu. Yani aslında önceki survivorlarla aynı. Reyting için zorlaştırdık diyorlar. Evet.
2013 survivorını deli gibi izlemiş biri olarak tvde çıkınca tahammül dahi edemediğim yarışma. saçmalığı yetmiyormuş gibi bir de yok panaroması yok forumu falan var. izleyenlere saygım var ama cidden uyutuluyorsunuz arkadaşlar.
ben gorilim diyen bir yarışmacıyı barındıran yarışma.
(bkz: başkası adına utanmak)
bu sabriye nasıl bir sporcu? ulan 50 yaşındaki annem bile bundan iyi oynar.
'ya şahika neden kendi oyununa bakmıyorsun, dönüp kızın şeyine bakıyorsun' hahaha ulan adem.
serhat akın teknik direktör olursa evrileceği kişi kesinlikle yılmaz vural olur. bu sinirle oyuncuları döveceği kesin. ünlüler yarışırken yarışanları değil, benchte serhat'ı izliyorum. adam sinirden kendini sikecek kıvama geliyor her oyun. damarları çıkıyor, sağı solu tekmeliyor, hopluyor zıplıyor *
Ulan 10 dakika denk geldim. Sabriye tam bir kezban. Açık ve net. O ne pis bir ağız. Baktım netten yaşı hiç de ufak değil. Onun yaşında neler başaran kadınlar var. Salt laf başka hiçbir meselesi yok. Bir de ben fevriyim falan filan diye bağrıyor. Salak mısın amk ?
güncel Önemli Başlıklar