boşuna dememişlerki yüz verme ayıya gelir sıçar halıya diye.
çevreye verdikleri zarar yetmiyormuş gibi birbirleriyle bile kavga etmeleri sebebiyle doğru bir önermedir. daha geçen hafta alt sokağımda kestiler bir kızı*.
http://www.sozcu.com.tr/2...ga-cinsel-saldiri-786131/

ufak çocuğa tecavüz girişiminde bulunmuş, çocuğun kafasına taşla vurarak ağır yaralamıştır. Suriyelilerin çoğu orospu çocuğudur. Onları bu ülkeye kabul eden gerizekalılar ve yardakçılarına duyurulur.
akpli orospu çocuklarının karısını kızını siktirtmek gerekiyor bu suriyelilere. ayrıca gecen ay otobüste birisini yamulttum, sebep ise koskoca otobüs bomboş sen git kadının yanına otur. kaldırdım ibnenin evladını ağzını yüzünü siktim attım.
Memlekete soktular manyakları psikopatları, al başına belayı. Alacağınız oy batsın.
hergün taciz haberi okumaya başladık. içimizdeki orospu evlatları yetmez gibi ithal arap piçlerini aldık. teşekkürler uzun adam
(bkz: suriyelilerin isyanı)
genel ahlak yasaları olmayıp hep tabular arasında yaşayan arap toplumundan beklenen hareketler bunlar çok da şaşmamak gerek.
Bu insanlar Suriyenin köy bile denmeyecek yerleşim yerlerinden alınıp şehrin göbeğine konuldu. Hayatlarında kadın yüzü görmeyenler şehirde mini etekli kızları görünce sapıtıyor. Bu insanları herhangi bir adaptasyona tabi tutmadan şehirlere salan iktidara ne demeli. Önce küçük şehirlerde tutulup ardından kademeli olarak şehirlere geçişleri sağlanmalıydı. Ama rakam gerçekte o kadar büyük ki baş edemediler. ilk başta 200 bin dediler. Onlar 200 bin derken ben 3 milyon diyordum. Ve bugün onlar 2 milyon diyor. Ben net söyleyebilirim ki 5 milyona yakın insan var göç eden. Tabi burada en temel suçlu olan Esad'ıda unutmayalım. Sırf o saltanat koltuğunu bırakmamak için koca bir ülkeyi yok etti. 16 milyon nüfustan kaldı sana 5 milyon.
Üzerine bir de Lübnana sığınanları orada da rahat bırakmadılar. Hizbullah eliyle kamplarda katliamlar yaptılar ve yapıyorlar. Araştırın...
derhal seçimlerden sonra kamyonlara bindirilip geldikleri çöllere siktir edilmeliler.