bugün

Ortadoğu'nun nuru olan ümmetimizden bir cinayet daha. oysa ki bu çöl farelerinin yaşadığı her yerde huzur ve barış var. neden bizim ülkemizde sürekli böyle şeyler yapıyorlar anlamıyorum...

https://twitter.com/karar...AvzbjcJyDwKt7-HA&s=19
Elimde olsa çoluk çocuk ayırt etmeden bütün suriyelilerin soyunu tüketirim. Hiç birinin yaşamaya hakkı yok.
Bir gün kendi öz yurdumda nereden geldiği belli olmayan sığıntılardan dayak yersem, ümmet falan dinlemem çeker silahı soyu sopunu sikerim kimse kusura bakmasın.
mültecilerden şikayetçiyseniz zafer
partisini destekleyin . zafer partisi
son şans olabilir .
sebep olanların allah belasını versin.
Sorumlusu ümmetçilerdir. Siyasal islamin iktidar olduğu ülkede sıradan bir olay.
Bunlar hiç çoğalmayacaktı bir an önce gitsinler ki ileride yeni bir PKK doğmasın.
Bu işin artık suriyelisi kalmadı, onlarda artık bizden biri. Bunu neden anlayamadık? Ne dedi sayın cumhurbaşkanımız, çatlasanızda patlasanızda göndermeyeceğiz
Bu görüntülerin, tek ve yek sorumlusu, bu onun bunun çocuklarını ülkem sınırları içerisine sorgusuz sualsiz sokan hükümettir. Zamanı geldiğinde hepsinden elbet mu billet hesap soracak!
benim anlamadığım şey Bir erkek Bir Kadını öldürdüğünde de yazıyoruz, bir taksi şoförü başka bir şoförü dövdüğünde de yazıyoruz, bir çocuk dövüldüğünde de yazıyoruz, Türkler kendi arasında kavga edince de yazıyoruz.

ama bu arapseverlere niyeyse bu çöl fareleri ile ilgili bir şey yazınca çok dokunuyor. hemen kışkırtma oluyor. Ben kafa keseceğim falan diyenlere ses etmezler ama cahil pislikler ülkemizde bir Türk öldürünce Omo koşkortoyorlor, kotsolomozo hokorot odoyorlor, bonloron dordo oslom...
Deva partilileri sevindiren haber. Mutlu musunuz şimdi? Iyi mi böyle?
orospu çocukları eliniz ateşli silah tutuyorsa ülkenizde kalsaydınız ya?" diye bir soru geldi aklıma haklı olarak. arapların erkekleri kancıktır, görüyorsunuz net şekilde yeniden.

adamın geride kalanlarına üzüldüm derinden.
orta doğulu bu teröristlere silahları kim sağlıyor acaba? herifler ordu gibi grup olarak saldırıyorlar. bana göre; bunları buraya getirenlere oy verenler gerçek katildir. gerçek türk düşmanı, gerçek atatürk düşmanıdır.
15 Mayıs itibariyle, Suriye topraklarına doğru arkalarına bile bakmadan ayakları götlerine vura vura kaçacak olan insan artıkları göreceğiz.
hayırdır amk kimi kimin memleketinde öldürüyorlar rtee amına koydun ülkenin ama geliyoruz ince ince haberin olsun.