bugün

Güzel ülkemizin belli bölgelerinde bizden çok suriye vatandaşı var dikkat et onlar bizi göndermesin ( gülücük ).
yöneticilerimiz neredeyse mabadımızı verecekler suriyelilere nasıl atalım onları ülkeden.devlet bizi 2. sınıf onları 1. sınıf muamelesi yapıyor iş işten geçti artık ak salaklar eserleri ile gurur duysun.
bayramda karşıya geçmişler..neymiş,demekki istenince geçebiliyorlarmış..ülkesini kaçarak satanlar güruhuna vatandaşlık versen ne olacak ,bunlar güzide ülkemin nimetlerini sömürüp bi savaş anında bizi de satarlar..bunlara bir de vatandaşlık vermedikleri kalmıştı ,o da olacak..istemiyoruz..kampanya olursa katılırım..
seve seve katılacağım kampanya. düne kadar onlara yanlış yapıldığını düşünürdüm ama yok hacı emmi buraya kadarmış.

şehirlerarası otobüste kulaklıksız müzik dinleyen , otobüsün içine kusan , tüküren , yediğinin çöpünü atan , ayakkabısını çıkaran , koltuğun üzerinde amele oturuşu yapan , ayağını otobüste yıkayan , yüksek sesli konuşan bir tiple karşılaşınca insan ister istemez tüm milletten nefret ediyor. amk siktirsin gitsinler. bunca yıldır otobüsle yolculuk yaptım böylesini ne gördüm ne duydum. amk böyle milletinde ırkında.
Hani din kardeşiydik. Şaka şaka gitmiyoruz ulan.
full destek tam destek. aslında kimse ev vermese, satmasa, iş vermese, dükkan vermese, yemek vermese mecbur defolup gidecekler.
Yetkililerce umursanmayacak olan kampanyadır.

Büyük göçten önce Twitterda 'ülkemdesuriyeliistemiyorum' hashtagiyle milyon tane tweet atıldı. Ama başbakan erdoğanın oya ihtiyacı vardı. Ve kendi bildiğini yaptı.

Ülkenin %48 lık kısmı (malum partiden olmayan) suriyeliler gitsin istiyor ama gitmeyecekler. Seçim zamanındayız.
o kadar mancınığı nereden bulacağız?
adı lazım değil üç beş akepeli var onları atalım, suriyeliler kendiliğinden gider, güneş erkenden doğar, kışlar ılık, yaz geceleri serin geçer, sevenler mutsuz olmaz, gökkuşağı çıkar, bebekler geceleri deliksiz uyur, zaten.