bugün

hepimiz peygamber ümmetiyiz fakat suriyeliler arap ırkından olduğu için daha öncelikli ve daha bir yücedirler,bu bakımdan saygıda kusur etmemek gerekir ki sizin yaptığınız bunun tam aksinedir.yok dilenci suriyeliyi kovdum gibi söylemlerde bulunulmuş bazı başlıklarda,şaka mısınız vallahi hayal alemindesiniz.ulan yatarken giydiğin donla dışarı çıkan fakir adamsın araplar ise altın,elmas kralı sen kiminle aşık atıyorsun kime fakir muamelesi yapıyorsun çakal!bi kendine gel üç kuruş paran var bizim çingenelerden birine denk gelmişsindir kalkmış burada hava yapıyorsun.suriyeli arap kardeşlerimizde ki gani gani paralar ülkemizi inşallah ki kaldıracak,ekonomiyi de büyütecektir.
kimse kimseden daha öncelikli ve yüce değildir. kimsenin kimsenin saygıda kusur etmemesi elzemdir. kusura bakma da götümüzden yücelik uydurmayalım.
bir arap söylemi. Sanırım mülteci kamplarına internet bağlatılmış.
Ülkesini terk edip kaçan savaşacak cesareti olmayan topluluğa karşı saçmalanan cümledir. Kızları taciz edip hırsızlık yapan ulu ümmet dövüyoz her gün.
yorumları okudukça ''zannımca düşüncelerimi tam olarak aktaramadım'' dediğim konudur,devamı niteliğindedir.
sağ duyunuza güvenmekle hata etmişim.öyle ki bu duruma biraz daha açıklık getirmek gerekiyor.bazıları tarafından kimse kimseden yüce ve üstün değildir şeklinde itirazlar gelmiş fakat bazı şeyler yeterince derinliğe inilemediğinden göz ardı edilmiş.
evet bende katılıyorum üstünlük ancak takva iledir.işte tam olarak bu da bizim arap kardeşlerimiz kadar üstün olamayacağımızı işaret etmektedir.çünkü kuranın indirilmesi,peygamberin gelmesi gibi olaylar arapların diyarında vuku bulmuştur.bizler ise onlardan duyup öğrendiğimiz kadarıyla(kendilerine ne kadar şükretsek azdır)ümmetliğimizi devam ettirme gayretindeyiz.asıl ve ulu olan ümmet onlardır.mesele de bundan ibarettir vesselam.
(bkz: arabın aceme acemin araba üstünlüğü yoktur)

(bkz: üstünlük takvadadır)
bugünlerde tekrar belirtmek istediğim önemli bir husustur.suriyeli kardeşlerimize özellikle sözlü olarak saldırılara geçilmiş olduğunu görüyoruz,sözlükte de buna benzer yıpratma çalışmaları gözlerden kaçmamakta.kendinize gelin edebinizle oturun suriyeli olmak daha doğrusu arap olmak büyük bir vasıftır herkese nasip olmaz!bizler türkler olarak çoktan asimile olduk zaten şimdi ise yurdumuza yeni katılan dostlarımız belimizi tekrardan doğrultacaktır buna cani gönülden inanıyorum.aynı osmanlı ve amerikada olduğu gibi etnik olarak karma ve kardeşçe bir yaşam düzenine geçilip şaha kalkılacaktır yakın zaman içinde inşallah.
demokrasi nöbetinde bile ülkemize destekte bulunan,gücümüze güç katan suriyeli kardeşlerimizi gördükçe daha çok inandığım düşüncedir.
kimsenin sikinde olmayan ümmettir. hatta onları aramıza alıp sokaklara salan iktidarın hiç sikinde değildir. tek amaçları 6milyon suriyeliye vatandaşlık verip referandumda oy almaktır. sizin gibi amk embesillerinede böyle kıç yalamak düşmektedir.
(bkz: kendi başlığını uplayıp duran amk trolü)
ya sikmişim ümmetini. ben ümmetçi değilim ve istemiyorum o çöl zencilerini. ülkeye yerleşip asalak gibi yaşıyorlar. biz niye besliyoruz ütopik osmanlıcıların hayallerini? ümmettse onun ümmmeti alsın evinde beslesin.
yoğaleyinaa dilki.

namuslu olanına bir şey diyeceğimiz yok da

gerisi ufak ufak.
yobaz beyani. onlar icin turkluk ayaklar altina alinmis bir meseledir. varsa yoksa arap irki.
Al evine besle o zaman amk ahahah.
Ümmetine saplayım. Ümmet cemaat hacı hoca ulema diye diye anasını siktiler ülkenin hala akıllanmıyorsunuz amk.
evet bu arap kardeşlerimizin o hususta bir takım öncelikleri var. müslümanlığın doğduğu diyarlardan geliyorlar neticede bu da onları bir adım öne atıyor. bence hiçbir sakıncası yok biraz saygı, ekstra saygı. dilencilik yapmak zorunda olan kardeşimize de bozuk para atmak hadsizliğini yapmayın en az 5 tl verin.
suriyelilerin amına koyayım, bana bir şey olmasın. bana tabii, ne sandın?

böylesi cümle, islamı kör bir şekilde takip edenler tarafından kurulur. eğer böyle bir yaratıkla karşılaşırsanız siktir edin gitsin orospu çocuğu. arap götüne paspas çeksin anca moron.
Normal ümmet bitti, ulu ümmet mi çıktı şimdi de?

Ülkeden defolup gidin ümmetinizle beraber.
1400 yıldır cenabetligin hüküm sürdüğü topraklarda yaşayanlar mi saygıyı hak etmiş diye sormak lazim
Hangi bir zaman o bölgede kan durdu.
Ulu ummet diye birsey yoktur turk arap hicbirinin oburune ustunlugu yoktur ustunluk Allaha takvadadir.