bugün

Türk olamaz olursada haindir!.

Vatan hainidir! Sen babayiğit vatan,namus için canını veren ve vermeye hazır olan Türk silahlı kuvvetleri bünyesindeki babayiğitleri hiçe say. Korkak ve ötleğin önde gidenine yüz ver.

Vallahi o askerlerin hakkına girersiniz ne bu dünyada ne öbür dünyada bunun sorgusunu veremessiniz. Çok ciddiyim.

Gancıklan onlar korkak. vatanını koruyamamış. yarın bir gün senide koruyamaz.

edit: böyle bir olay olursa henüz şahit olmadım çok şükür. türk olamaz, türk kızı bunu yapamaz. Yapmaz. yakıştıramıyorum.
Aşk bu ota da konar ........
Konamaz efendim, izin vermiyoruz.

Türk kızı boka konamaz.!
ilginç bir bakış açısı kalbine kimi sevip kimi sevmeyeceğini söyleyemezsin hem aşk nerde imkansız var gelir ona konar.
suriyeli kızdan hoşlanan türk erkeğinin kardeşidir.
Elin alamanına ingilizine italyanına fransızına hatta rusuna bile varmıştır bizim kızçe türkolar. Araba niye varmasınlar ki? Bu tamamen duygusal bir mesele. Bilmem anlatabiliyor muyum? Hem sonra bu bizim meşhur türk erkekleri salya sümük yabancı avratların peşinde it gibi dolanırken kızlar yapmaz diye düşünüyorsanız çok büyük yanılıyorsunuz. imkanını bulsa dinine bile bakmaz bazıları. Adı bile hazırdır; aşk.
yoktur ayrıca açacağınız başlığı sikeyim.
Bir suriyeli kızdan hoşlanan türk erkeği değildir...
Herkes gibi gönlü beklemediği birine kaymıştır. Eleştirmek pek mantıklı olmasa gerek.