bugün

gördüğüm en vasat kız troll. ne ironi yapabiliyor ne güldürebiliyor ne de sinirlendirebiliyor. boş yere sol tarafı işgal eden salak saçması başlıklar ile dolduruyor. tabi zeka trollük için gerekli bir yeti olmayanın yaptığı trollük ancak bu hanım harunumuzun yaptığı tatda oluyor.
"Kim la bu?" dediğim yazar.
Kız trollüğü yaparak dikkat çekmeye çalışan, ergenliğinin baharında vasat yazar.
7 aydır takip ediyorum. Zeka seviyesinde bir ilerleme kaydedemedi. Eğer troll ise gerçekten mükemmel bir troll. Çok iyi Gerizekalı taklidi yapıyor. Yani inşallah taklittir.
(bkz: haseki her sultan) ın feykiymiş. Hiç utanmiyorsunuz değil mi?
off ya kizardim bak senin yuzunden.
kipkirmizi oldum.
bende seni seviyorum sapsik. *

bi yazar.
beni açık oylamiyor.

yine de kezban.

öykk.

saka saka kız üzülme açık oyla da damatligimi hazirlayayim.
Nickini hep süpermenin kuzeni süper got diye okuduğum yazar. Dilim surcuyo umarım alınmaz.
Iyi bir yazar.
ta amerikalardan sözlüğe girebilen müthiş insan .
nick altında kimin eli kimin cebinde belli olmayan yazar .
daha uyku vakti gelmemis yazar. *
bir saate falan yatarim arkadaslar.
hani merak edersiniz diye soyledim.
Prensesler gibi ilgi görmenin ne demek olduğunu bilemeyecek 1.60lık kezban yazardır.
Çek bacı çek dikkat çek senin gibi eziklerin de mutlu olmaya hakkı var ancak sanalda. Tanım yapmak zorunda olduğum için yazardır dedim yanlış anlaşılmasın. Özel mesajı aç fotomu atayım ama intihar etmeye felan kalkışma Allah kimine veriyo kimine vermiyo. hiç bir şey verilmemiş kişidir.
arkadaslar gordunuz mu bana apacik yurudu yani.
fotograf yollayayim falan.
zaten erkeklerden cekiyoruz, bir de kizlar cikti basimiza tovbe tovbe.

pelerinli bi yazar.
Bu kızın yazdıklarını okurken bi tek ben mi ağzımı eğip kelimeleri düzgün çıkaramayan aptal birini karşımda görüyorum merak ediyorum cidden. Ardından da ağzına tekme atıp çekip gitme isteği geliyor ki sormayın gitsin.

Sözlükte tanımadan nefret ettiğim tek yazar.
Karması kendine en çok yakışan yazardır.
(bkz: Rezil)
Hala silik yememiş ağızını balık götü yapanlar familyasından bir adet kadın yazardır.
taytın üstüne kırmızı külot giyen kuzeninin kuzeni olup taytın üstüne pembe külot mu giyer sorusunun cevabını bilmek istediğim yazar.
daha uyumamis yazar.
benden o kadar kolay kurtulamazsiniz nihahahah.
evet ya uff bunaldim gercekten.
kollarinda huzur bulabilir miyim askim ? *

bir yazar.
bir an önce kriptona gitsinde sözlük kurtulsun .umarım trolldür .eğer yazdıkları gerçek fikriyse o enaniyetle işi zor .
Evde kalmış diğer yazar.

Evet.

Lgbtli.

Ateist.

Anasını satayım bunlar evde kaldıkca evrim geçiriyor ateist eşcinsel filan.

Bunlar hep israilin oyunu.

Tabi yoklukta ne yapacaklar.

Neyse

(bkz: Kaybedenler evi)
Halis muhlis kezban..
görsel
Bugünü saymazsak 16 gün içinde sarhoş olacak yazar.
15 gun icinde kavga cikartacak yazardir.
neden 17 gun soylesene .s.s

bi yazar.
ayrica arkadaslar bulgur pilavi yemeyeli 5 sene falan oldu. iftira atmayin aq koyluleri sizi. herkesi kendiniz gibi mi saniyorsunuz.