bugün

isim yapmaya gelmiş on birinci nesil yazar.
Kim olduğu merak edilen yazar.

Gitmeden tanışsak da olur tanışmasakta.
lady burberry nin yeni nickiymiş.
Supır görl..

Motorla insan kurtariciiiz.
isim yapmaya gelmemiş lady burberry nin yeni nicki.
taa süper bişeyini neyini göremedik ama.

https://www.youtube.com/watch?v=zSpf8B-qg6Y
Zibidi bi kiz. Bir aptalin icinden kahraman cikmaz.

Editor: dizideki kizdan bahsediyorum.
(bkz: supermanin karisi supermen)
yoksa kendini sildiren supergirl ile ayni kisi midir. oyle ise acilen bana mesaj atsindir.
Kendisi kripton'da daha fazla kaldığından dolayı superman'dan azıcık daha güçlü olan dc evreni kahramanı.
herkesin kendisi gibi reçete kadar etek gidince özgür olacağını sanan faşist dişi. özgürlük bir kesime değil toplumun tamamına aittir. Bu ülkedeneden illa birileri gidecekse açık kapalı fark etmez önce faşistler gidecek.
seri başlığa bağlayan meraklı çaylak.
caylak zannedilen yazar. 2 hafta once bulunup gelmedim raad olun.
Ami varmış, yani kendisi öyle öyle diyor.

Bir yazar.
Hacklenmiş yazar.

Sabahlara kadar çılgınca afterparty gibi dc Comics ve marvel adına entryler girerdi.Spor arabalar adına önemli gözlemler yapardı.şimdi ise erkek kanka ve kız kanka ilişkilerini kadın cinsel organını konuşur olmuş.
şişko diyolar.
az once philadelphia'dan eve kendini zor atmis yazar. cok yoruldum be. sabah kalktim dedim gunubirlik philly'e bir ugrayayim doneyim dedim. ozlemisim baya. en son gecen yazin gormustum. yedigin ictigin senin olsun gorduklerini anlat derler ya bende tam tersini yapicam gorduklerim benim olsun yedigim ictigimi paylasayim ehehe. yaptigi pasta boregi ve kahvaltida yedigi ucuz salami paylasan kezbanlardan ne eksigim var ki benim dimi?

(img:#810207)

bundan sonra nereye gitsem yediklerimi koyucam buraya. caniniz ceksin.
kezban olma ihtimali çok ama çok yüksek olan yazarımsı.
kanımın ısınmaya başladığı yazar. hafiften hafiften birilerini iğneliyor.*
görsel
26 ekim tarihinde gokyuzune yukselip kotu adamlari yakalamaya baslayacak yazar.

https://www.youtube.com/watch?v=vHUQaq1Rmtw
dünya üzerinde tek bir canlının mensubu bu kadar hiçlikte bir yaşam güdüsüne sahip olabilir, o canlı bu insanlar işte.

bunlar ait olduğu toplumdan dışlanırlar, göreceli bakılsa da güzel yahut ilgi çekici bir kişilik tanımlamaları yoktur. tamamen dağ trolü konumunda yaşamaya çalışırlar. ekseni oldukça çirkin olan bu canlılar somut bir örnek olarak son derece güzel bir örnektir.

leşe üşüşen akbaba gibi saldırır kendi mantığına ne aykırı geliyorsa, oturup düşünmez. fikir yürütemez....

yemin ediyorum insanlığa olan nefretimin baş aktörü olan şahıs.

Belki firavunlar piramitlerini kırbaç altında inleyen kölelerin emekleriyle yükselttiler. Günümüzde olay biraz farklı. Köleler belki ben de firavun olurum düşüncesiyle piramidin inşasına gönüllü olarak ve tebessüm ederek katılıyorlar. ısrarla akbaba olmaya çalışan insanlar işte. fazlası değil. yeter ki leş görsünler..
poposu güzel yazardır.
tayt ısrarı bunun sonucudur.
nick seçiminden de anladığım üzere taytla kafası fena halde derttedir.
Karması belli sokaktaki adam.

Ciddiye almayın kendisi ambulansın peşine takılan ticari taksidir. Çıkarcıdır. Takmamak Lazım.

Ahlak dersi vermeden önce kendine bak sen! Küfür eden terbiyesiz!
tavsiyeleri dikkate alicak olan yazar.