bugün

gerçekten işe yarayıp bir kara delik yaratacağına dair korkular nedeniyle eleştirilen proje.
radiohead'in yeni elektronik eseri. insanüstü bir muhteşemlik.
megadeth'in haziran 2013'te çıkacak yeni albümü.
2013 yılına anlam katacak megadeth'in 14 numaralı stüdyo albümü.
Dave Mustaine, Chris Broderick, Dave Ellefson, Shawn Drover dörtlüsünün bir aksilik çıkmazsa bu yaza çıkaracağı 14. Stüdyo albümü. Son zamanlarda güzel parçalara imza atan bu kadrodan güzel bir albüm kesinlikle bekliyoruz efendim.
4 haziran çıkış tarihi olarak belirlenmiştir. Dikkat çeken parçalardan biri için (bkz: Dance in the Rain)
aynı isimli albümden 24.04.2013 de yayınlanan ilk single.
buyrun dinleyin :
http://www.metalnewsonlin...collider-single-released/
megadeth'in 14. albümünde yer alan ve albümle aynı isme sahip şarkı.

şarkı fena olmamış ancak ardından şu(http://www.youtube.com/watch?v=_LlgrMO4kJk) parçayı dinleyince insanı hüzün kaplıyor. henüz 2011'de bir albüm yapmışken acelen neydi dave dayı? biraz daha zaman ayırıp daha iyi bir single ile karşımıza çıksaydın fena olmazmıydı? neyse,bu single super collider albümü için umutlarımı azaltamaz. haziranı bekliyoruz.

albüm için heycanlandıran preview için: http://www.youtube.com/watch?v=OaRE--HRJlE. (bkz: don t turn your back).
ilk şarkı çıkmıştır, içinde bir sürü mutlu riff barındırır, "ne oluyoruz?" dedirtir.
vokaller biraz sevmediğim tarzda olsada yakın zamanda ısınacağım gibi duran parça. 80'ler havası hala duruyor üstünde. Sudden Death ile aynı fabrikadan çıkmış belli keşke Sudden death gibi daha sert olsaymış.
1. "Kingmaker"
2. "Super Collider"
3. "Burn!"
4. "Built for War"
5. "Off the Edge"
6. "Dance in the Rain" (Featuring David Draiman)
7. "The Beginning of Sorrow"
8. "The Blackest Crow"
9. "Forget to Remember" (Featuring David Draiman)
10. "Don't Turn Your Back..."
11. "Cold Sweat"
ne yazıkki olmamış Megadeth albümü. Megadeth standartları altında olmuş. Dikkat çeken bir parça henüz bulamadım. zoraki yapılmış gibi duruyor albüm. Güzel birşeyler için 2015'e gözleri çevireceğiz.
bu salı günü yayınlanacak megadeth albümüdür, bekliyoruz.
yayınlanmıştır efendim, dinledikten sonra tarafımdan değerlendirilecektir.

edit:
dinlediğim albümdür, pek ahım şahımlığı yoktur ne yazık ki, göze batan şarkılar arassnda ise ilk çıktığında kötülediğim ama sonra değerini anladığım kingmaker ve beginning of sorrow var. belki the blackest crowda eklenebilir, onun dışında fazla göze batan parçası yoktu bana göre. dave abinin vokalleride baya iyi olmuş. tabi albümün megadeth albümü olması nedeniyle en azından benim beklentilerimi fazla karşılamadığı bir gerçek zira rust in peace ve countdown to extinction* gibi iki şahane albüm çıkartmış bir grup söz konusu. ama yine de dave abi ve ekibine bize gerçek müzik dinlettikleri için teşekkürü bir borç bilirim
(bkz: megadeth çok bozdu)

Albümü dayanamayıp indirdim.kendimi kahpe gibi hissediyorum.valla satın alıcam dave amca.

Megadeth için vasat müzik dünyası için altın değerinde albümdür.Beginning of sorrow ve dont turn your back beni etkiledi ama digerleri vasat olmuş maalesef.dave abi dur bir otur soluklan yav.thirteen daha yeniyken ne bu acele?

Neyse megadeth albümü bu boru degil.Bunada şükür.en azından metallica gibi albüm yapmayı unutmuyorlar.
dance in the rain, forget to remember ve the blackest crow dışında pek bir numarası olmayan, megadeth için vasat fakat piyasa için fena sayılmayacak albüm...

bir de kapak yapmayı ne zaman öğrenecek la bunlar?
kapağına baktığımda direkt anlamıştım zaten bu son zamanlardaki deney olaylarından etkilendiğini. Riffler, sololar falan iyi iyi de ne biliyim biraz olmamış gibi. tatmin etmedi de fanları, ilk single olan super collider şarkısının klibi Dislike rekorları kırıyor zaten.. öyle ki klip gerçekten boktan
ağır bir megadeth fanatiği olarak söylemeliyim ki yayınladıkları en kötü albüm olabilecek olan, megadeth'in 14. stüdyo albümüdür. sağlam parça yok desek yeridir. dave mustaine aceleye getirmiş bu albümü belli ki, thirteen'den sonra biraz soluklanmalıydı.

edit: hiç eksileme kardeşim ben ne dinlediğimi çok iyi biliyorum. nerede endgame'deki thrash metal, nerede bundaki hard rock soundu. o megadeth ise ben buna megadeth diyemiyorum arkadaş.
sırf video klibi için izlediğim şarkı. albümü pek beğendiğim söylenemez maalesef.