bugün

milliyetçi taklidi yapan paralı trolldür. milliyetçilikle uzak yakın bir alakası yoktur.
ışidli olanlar bize islamiyet satmasın biz hocalara alimlere danıştık bununla ilgili rahat ol.

sen camel içmeye devam et.
önce şöyle babalanıp: (bkz: diktatörlük isteyen akp seçmeni/#29990497)

kısa bir araştırmadan sonra şöyle: (bkz: diktatörlük isteyen akp seçmeni/#29990562)

diyen yazardır. yorumsuz!...
(bkz: idiot)

sende zekanın esamesi okunsa ilmen sana cevab verirdim, lâkin o yok. ruhun şeytana tamamiyle esir olmuş. hz. lutun kavmi hz. salihin kavmi nasıl umut kesilince helak olup gittiyse sendende umut kesildi.

sana peygamber bile yollanıp mucizeler gösterilse yine yola gelmez, inkâr ve bozguna meyletmeye devam edersin. bu dünyada huzur bozan bu inançsızlardır ve ölmeleri son derece yerinde olacaktır.
Sanırım eski nicki tugtekin olan yazar doğru mudur?
sözde mhp li yobaz yazardır. kürt hatta.
senin gibilerin davamızda işi yok.
(#30072405) Seçim sonuçları, senin cahilliğini ve yetersizliği örtemez canısı. O yüzden boşuna kasma. Sevin partin kazandı, ama kendi tabansızlığına ve yetersizliğine üzülmeyi de unutma, ona göre kendini geliştir. AKP'nin seçimi kazanması, reel ve pratik hayatta bu halinle bir işine yaramaz, anca bol bol hülogggh çekersin. kendine (bkz: metrobuste yer kapan muhendis) adlı yazarı örnek al; o da akp'li ama ne aktroll ne de bilgisiz.
sanıyorum ki kendisi biraz mal.
nasıl troll olunur 101 dersini dahi geçemeyecek kapasiteye sahip canlı.
dindar türk milliyetçisidir. selanik doğumlu babasının hangi ırktan mensup olduğu belirsiz bir insana türk denmeyeceğini, ne mutlu türküm diyene tezine şiddetle karşı çıkan, türk olmanın allah'ın bir emri olduğuna ve her insanın türk olamayacağını savunur.

türk tarihinin çok önemli bir kısmının osmanlı'nın oluşturduğuna ve buna kinle nefretle düşman olan atatürk'ü asla ve asla sevilmemesi gerekliliğini savunur. bunu tarih müfredatlarından çıkaran, atalarımızı bize unutturan, kayı boyundan gündüz alp oğlu ertuğrul beyin açtığı o yolu kapatmak isteyenlere ve karşı çıkanlarada karşı olmaktır türk olmak.

kayı boyu mensuplarını sürgün ederek onları gurbet ellerde sersefil bırakmak türklükle tamamen zıt şeylerdir. oğuz kağanın 24 boyundan en şereflilerinden biri olan kayı boyuna yapılan bu zulüm, bu serkeşliği tarih asla unutmayacaktır. bizlerde öyle.
(#30218486) Bu adam bi de gelip nickaltımda bana terbiyeden, ahlaktan bahsetmişti. Kendisinin ailesinden gördüğü, öğrendiği terbiye ortada.
Çok övündüğü türk kızları erasmuslarda yavur tokmağı yemektedir. Yazık bunun kafa kurtuluş döneminde kalmış.
Şu kafaya bak amk.
Mezhepçi yazar.
Entrylerini inceleme fırsatı buldum ve yazdıklarının doğru olduğunun farkına vardım, böyle devam etmesi gereken yazar. Doğrudan hiç şaşmaması dileği ile..
memleketin şu vahim durumunda ülkücülerden medet uman klavye delikanlısı.
düşünce değişikliğine giden yazar.

bundan kelli mustafa kemale profilimden asla bir hakaret görmeyeceksiniz. bu tarz tartışmalara girmek yersiz ve gereksiz. Milletin bir değerine laf etmekte alçaklıktır, farkına vardım.

iyi günler.
Allahını seven şunun üzerine biraz timur, karlofca, Sevr, iskenderbey falan atsin.

Bi sus ulan ya. Boş boş osmanlı üzerinden mastürbasyon yapıyor.
Akp oy veren hemde miliyetciyim diyen arkadaş kardeş akp milliyetciligi ayağımın altina aldım dedi hata biz ülkücüleri fatiha bilmiyor diye suçladı gör gercekleri eyer gerçektende Miliyetciysen.
Müslüman.

Daha tanım yapamama gerek var mı?
Çaylak olmuş yazarımsıdır.
Bu herif bir ara ciddi ciddi gerçek bir milliyetçi gibi davranmaya başlamıştı ancak yine aynı tas aynı hamam devam ediyor senden milliyetçi falan olmaz sen milli görüşcü falan ol bu is öyle birsey değil ya içinde olcak insanın yada ne kadar zorlarsa falan olmuyor (bkz: #30470779) sözünde dur sözünde hani hakaret etmiycektin noldu.