bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
yeni bir altıncı nesil yazarmış. hoş gelmiş. ayrıca kendisi peynirciks tarafından az önce milli edilmiştir.*
#6726034 no lu entryde de gördüğümüz gibi felsefeyi boş adamların boş işi olarak gören bir yazar. kendisi türk eğitimi sisteminin bir sonucudur. ben türk eğitim sistemi yerinde olsam yetiştirdiğim bu şahısla gurur duyardım.
hemen hemen her entrysinin sonuna en az 6-7 adet nokta koyan boş yazar. zihinsel boşluğunu küçük sevimli noktalarla kapatmaya çalışıyor kanaatimce.
felsefeyi boş insanların işi olarak gören ve bunun yanında kürt yoktur gibi mükemmel felsefe yapan yazar. muhtemelen lisede felsefe dersinde uzun eşşek oynamıştır. yaptığı felsefe ise;

(bkz: kürt diye bir ırk yoktur onlar dağ kürtleridir)
sözlükte yazılarını en fazla takip ettiğim yazarlardan biridir. çünkü mutlaka satır aralarından yeni bir başlık doğmaktadır.

(bkz: sürekli üretiyor efendim durduramıyoruz)
felsefe boş insanların boş işi diyen,

kenan evren için suç işlemediğini öne süren,

ve sanırım son bomba olarak ateistlerin eşcinselliğe yatkınlığını öne sürerek hem eşcinselleri hemde ateistleri aşağılayan,

garip bir yazar.kendisine bol bol kitap/entry okumasını öneriyoruz.
felsefe nedir bilmeyen iyi bir yazar.
(bkz: eğitim şart)
hayatında hiç kitap okumamış bir insanın nasıl olabileceği konusunda bize tez yapabileceğimiz yoğunlukta bilgiler sunmuştur...

(bkz: türk eğitim sistemi mağduru)
karsı görüşleri sacmalık olarak gören, beceremesede faşist olmaya calısan yazar.
öncelikle selam olsun,
felsefenin grek hukukunun düşünceye tecelli etmiş biçiminden başka birşey olmadığını sezen ve her türk evladı gibi felsefeyi sevmeyen kişidir. millete felsefe dersi vermeğe çalışanlar ismail hakkı baltacıoğlu'nun türk'e doğru'sunu ve gökalp'in türk medeniyeti tarihi'ni okuyup türklerde, greklerdeki "felsefeye" denk düşen sistemi anlayabilirler.
Ülkesini sevdiğini belli etmek adına kepaze yazılar yazan kişi*.
18 yaşında olduğunu unutup başkalarına ergen diyen nadide yazar. severek izliyoruz.
milliyetçi yazılarıyla karşıt görüşlüleri çileden çıkaran ve bunu her yaptığın da beni mutlu eden yazar.
faşist kürtleri kudurtan milliyetçi yazar.Kendisini destekliyoruz efendim.
Çankırı ilinin Kurşunlu ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: Kurşunlu)
(bkz: altıncı nesil silik) kurtçuk.
güncel Önemli Başlıklar