bugün

Güzel olmadığını düşündüğüm hatta abi diyen kız olduğunu düşündüğüm yazardır.
Kolera dinleyen kekodur.
galiba 2012 yılbaşı gecesinde çılgınlar gibi içmiş eğlenmiş ve gece saat 3 civarı alüyo ben götüyüm götü beni burdan bi alsana la diye telefon açan totoş yazar. tabii ki naptım, götümü kaldırıp almaya gitmedim.
Bu yazar altıncı nesil ve sözlükte karmayla var olunduğunu zannediyor hala...
Güler misin ağlar mısın haline?!

-40 karmamla beni dikkate alma nezaketini gösteren canım yazarım;

(#26134385) tanju okan o, selami şahin değil.
(Bkz: benim en iyi dostum içkim sigaram)

(#26135920) bu entryndeki mantıksızlığı da mala anlatır gibi anlatmama rağmen anlamakta zorlandığın için bidaha üstünde durmuyor, konuyu senin o karmana ulaşmana yardım eden dimağlara havale ediyorum, bi daha dikkatli okurlarsa belki anlar sana da anlatırlar.

----spoiler----
Başlık : kilo vermek!!!! Dikkat ediniz. *

kilo almaktan çok daha zor olan eylemdir. insan kilolarını 2 3 senede alıyorsa sıkı bir diyet ile o kiloları 3 4 ay içinde verebilir. kilo alması gereken kişiler gerçekten çok sıkıntı içindeyken sadece boğazını tutmak olan bir eylem onun kadar zor olamaz. biraz irade ile insanın yapamayacağı diyet inemeyeceği kilo ve olamayacağı beden yoktur.

----spoiler----

Sözlük yazarlığını karma puanına endekslemiş biri için fazla bile entry kastım ama bir sözlük ata sözü ile bitireyim muhabbeti;

Ben ne yazarlar gördüm artılarda karması yok, ne artılarda karmalar gördüm hak edecek yazarı yok!
Örn: (bkz: protest sanayici)
Örn: (bkz: kuresel ikinma)
Buqünlerde entrylerine denk qeldiğim yazar.. Ama asıl söylemek istediğim nickini qörünce aklıma iç anadolu-akdeniz şivesiyle Söylenen sikkerinq kelimesi geliyo. Sorun sende deqil bende qaliba.
meslektaş olacağımız yazardır. Makine mühendisi bayanlar çözümlemesiyle kırıp geçirmiştir.
Bugün tanıdığım ve memnun olduğum yazardır.

Kibarlığından taviz vermez ve samimiyeti insanın içini ısıtır.

Düzeltme:canını yediğim hala kibar ya çok sevdim seni şeysi yazarı.
ay çok kan dediniz beni kan tutar ayol . su getirin, alkol koklatın...
regl sıvısı (böyle daha havalı oluyo) üzerinde bilimsel deneyleri olan yazar. hatta bazı bölgelerde bu sıvının çocuğu olmayanlar için faydalı olduğu söylenmektedir. biz öyle duyduk*
(#23868205) entrysi ile yarmış yazar.
Bebeğim sen olayı çok yanlış anlamışsın o kan hiç bir şeyi tedavi etmez.
(#23868205) aybaşında beni görmesi gereken yazar.

sağ omzum çıkıyor sürekli varsa bi adet kanınızı alırım.
sözlüğün kibarı bu *
(#15848621) karıştırmış yazardır.
istanbul teknik üniversitesinde genetik mühendisliği bölümü yoktur. moleküler biyoloji ve genetik bölümü vardır. mezunlarına da genetik mühendisi değil, moleküler biyolog ünvanı verilir.
Yeni tanıştığım ve mutlu olmayı çok hakeden biri. sözlükteki ilk yazar arkadaşım.
Kendisiyle biraz önce mesajlaştım. Edepli konuşmasını taktir ettiğim bir yazardır kendileri.
Kendisini bugün tanıdığım, tanıdığıma çok mutlu olduğum, dünyalar tatlısı, hoş sohbeti olan yazar. Allah yokluğunu aratmasın.
(bkz: seviyeli yazar) *
balık burcunun ruhundan anlayan bir yazardır. öyle hissediyorum.
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim yazar.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
Gençliğini sözlükte çürüten bir kardeşimiz. Etme eyleme.
altıncı nesil dost canlısı,yazmayı ve dinlemeyi seven yazar.*hoşgelmiş.
ingilizce aslı q ile değil g ile yazılır.
ingilizce, acı çeken,çilekeş,dertli anlamaları olan bir zamanlar benimde nik olarak kullandığım güzel bir* nick.
kıskanç bir yazar:
(bkz: #9159231)
saçını başını yolarım ben onun.