bugün

normalde siktiriboktan müzik yapan depeche mode insanları nasıl olmuş da böyle bir şarkı yapmış hayret.başarılı.sadece ilk 10 saniyesi ama.geri kalanı gene rezalet.içim sıkıldı bak şimdiden dinliyorum da.öff..depeche mode nasıl bu kadar ünlü olmuş acaba çok merak ediyorum?
sonra düşünüyourm ki ; 80lerde vatka bile modaydı normal o zevksiz insanların bu adamları ilah zannetmesi diyorum rahatlıyorum.
biraz da siz düşünün.
depeche mode bu şarkıyı "insanların sevdiği şeylere küfür edeyim hemen ünlü olayım" diye yazmamıştır ki şarkı da "insanların sevdiği şeylere küfür edeyim hemen ünlü olayım" akımına ait bir şarkı olsun.sadece berbat bir şarkıdır o kadar.bir grubun modasının geçtiğini söylemek de ünlü olma çabası olarak değerlendirilmemelidir.nice güzel şarkılar ve gruplar dururken bu zırva ile 3 dakika kaybedilmesin diye yazılmış bir entry olsun bu da.
kendisini tanımlayan en iyi kelime "özel" olan depeche mode un özel sözlere sahip enfes şarkısıdır.

şöyle gelişir:

where were you when i fell from grace?
frozen heart, an empty space
something's changing, it's in your eyes
please don't speak, you'll only lie

i found treasure not where i thought
peace of mind can't be bought
still i believe

i just hang on
suffer well
sometimes it's hard
it's hard to tell

an angel led me when i was blind
i said take me back, i've changed my mind
now i believe
from the blackest room, i was torn
he called my name, a love was born
so i believe
gayet güzel bir klibi olan başarılı bir depeche şarkısı
--spoiler--
klibin finalindeki dave'le arabaya binen abla dave'in karısıdır, yengemiz olur yani.
--spoiler--
bir tane hıyarağasının başlığın ilk iki enrtysini piç ettiği süper ötesi dm şarkısıdır, playing the angel albümünde bulunur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar